Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek önszántából csak egy...

Akinek önszántából csak egy gyereke lett miért döntött így, megbánta később?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Mi sokáig csak egy gyereket akartunk.

De amikor már nagyobb lett egyre rosszabb volt. Folyamatosan unatkozott.

Látszott rajta, hogy egyedül érzi magát.

Mi dolgoztunk egész nap ő pedig a nagyinál volt persze nyáron.

Nagyon rossz érzés volt.

Anyagilag mindig jól álltunk tehát nem az volt a probléma, hogy egy gyerek mellett döntöttünk.

Viszont tavaly,amikor elvitték a rokonok a strandra vagy ottaludni, rájöttünk, hogy elrontottuk és mégid kellett volna egy.

Most 30 hetes terhes vagyok. A lányom 8 éves. Nagy lesz a korkülönbség de úgy gondolom, hogy ennek ellenére minden oké lesz.

Várja már, hogy megszülessen a tesó, mert unatkozik mindig azt mondja. 😊

2020. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ki volt az oka, hogy sokáig csak egyet akartatok? Eleven kisgyerek volt, sokat volt fent éjjel?
2020. júl. 13. 10:23
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A mi nagyobbik gyerekunk borzalmasan aludt, nagyon turelmetlen, hangos baba volt, sokat volt kezben vagy hordozva, kulonben sirt, de az ejszakakvoltak a legrosszabbak, 3 eves koraig atlag 6-8x ebredt. Mi akartunk tobb gyereket, es probalkoztunk is mar jo ideje, aztan csak telt az ido, nemsikerult, hagyni is akartam tobbszor is inkabb, orvoshozmenest pedig tologattuk (az elso elsore osszejott). A gyerek mar egy ideje mondta, hogynagyon szeretne testvert, en mar addigra ugy voltam, hogy inkabb hagyni kene. Aztan megsemhagytuk, volt egy terdbalesetem, ami utan ferjem kezdett kelni a nagyhoz, en vegre alhattam, es pozitiv lett a teszt. Vegig nagyon varta, es nagyon szereti a kicsit, ugyhogy orulok, hogy megsem adtuk fel. De egyik baratnomeknel szinten tobbemberes elso utan nincs masodik, most 5 eves a gyereke.
2020. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Azért döntöttem így, mert -énk tudom elképzelni, hogy ker gyereket ugyanúgy tudnék szeretni.

Nem, nem bántam meg, már nem is fogom, 17 éves a gyerekem

2020. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

1!

Mert egy csecsemő mellett nem fog unatkozni?????

2020. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Mi mindig egyet terveztünk. Most már itt van és lassan fél évhez közelítünk. Igazából nem bánnék még egyet. De a férjem nem nagyon szeretne többet. Mi nagyon eljárkálósak vagyunk, ehhez az egy gyerek ideálisabb. Majd meglátjuk.
2020. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk is 8 éves a fiunk, én 32 hetes vagyok a kislányunkkal. Igazàból nem volt különösebb oka, hogy sokàig nem akartam 2. gyereket, mert a fiam születèsètől fogva nagyon nyugis, jó gyerek. Most vàgyunk rà, most jön.
2020. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

2-es vagyok.

Azért akartunk csak egy gyereket,mert tényleg nagyon sokat kellett vele éjszakázni. Rengeteget sírt. Mire kiderült, hogy le van tapadva az az izomzata.

Mire helyrerakta a dévényes majdnem ovis volt. Én elmentem dolgozni, hogy tudjudnk saját házat venni. Ehez pont kellett még 3 év.Persze nem egy hónap alatt jött össze a baba hanem két év után

2020. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi a pont lemaradt. 😊
2020. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Nekem ugyan kettő van, de nagyon sokan megbánták a másodikat a környezetemben. Egész napjuk arról szól sok évig, hogy rendet csináljon a két hisztigép között.
2020. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!