Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire elítélendő ha az...

Mennyire elítélendő ha az anyuka tudna szoptatni de önszántából úgy dönt, hogy nem fog?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 17:32
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire.
2013. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
26%
Az nem nevezhető anyukának!!!Ha tudna szoptatni,és nincs semmi eü.-i oka,hogy ne tegye,csak épp neki nincs kedve,az elitélendő!!!
2013. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
62%
Az ő döntése. Miért ne dönthetne így?
2013. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
67%
2-es, nem kell a habzó száj...a szoptatás egy alternatívája a gyerek táplálásának. Vannak nagyon jó minőségű tápszerek, sőt vásárolni is lehet anyatejet, ha valaki nem szoptat.
2013. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
47%

Számomra teljesen (mégha most még lejjebb mennek a százalékaim, akkor is).


Nincs semmi bajom azokkal, akik egészségügyi problémák miatt döntenek így vagy az orvosok javaslatára, esetleg nincs tejük.


Viszont egy anya dolga szerintem a tőle telhető legjobbat megadni a gyermekének. És aki tudna szoptatni és mégsem teszi, az nem a gyereke érdekeit nézi...

2013. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 4-es nagyon jó minőségű művégtagok is vannak, de akinek van sajátja, az mégsem ezeket használja...
2013. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
31%

2-es vagyok!

A szoptatás nem EGY alternatíva a gyermek táplálásra,hanem A legmegfelelőbb táplálék egy csecsemőnek!

Aki csak a saját kénye-kedve miatt nem szoptat,az az én szememben NEM NEVEZHETŐ ANYÁNAK!!!

2013. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
42%
Kényelmi szempontból? Számomra elítélendő.
2013. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
43%
Nem leszek én sem népszerű, de úgy gondolom, hogy ha valaki ennyire végletekig önző, az ne vállaljon gyereket!
2013. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
38%

èn meg azt nem nevezem anyának aki egyszer is rácsap a gyerek kezére vagy popsiára. Az ilyen ember gusztustalanul vissza él hatalmával, erejével, nagyságával. Ès még jól meg is nyugtatja magát, hogy bizony ö csak nevel, pedig nem nevel csak bántalmazza a gyermekét.

Na kedves szoptatósok hányan teszitek/tettétek ezt már meg?

2013. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!