Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a szülők kifejeztten...

Ha a szülők kifejeztten magasak de a nagyszülők nem, akkor van esély alacsony gyerekre?

Figyelt kérdés

én 184 vagyok a férjem 189:)

másik kérdésem, hogy én nem vagyok kifejezetten szép, sőt inkább az átlagon aluli felé hajlok, a férjem viszont jóképű... mi kell ahhoz, hogy szép gyerekünk legyen?


2020. júl. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez meg milyen kérdés? Ha magas lesz és csúnya akkor nem fogod szeretni? Mert mindkettő benne van a pakliban. Az ilyennek minek gyerek :/
2020. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nem bántásból mondom, de szerinted ha két szép és tanult embernek fogyatékos gyereke születik, akkor az nem azt jelenti, hogy bármi megtörténhet?

A másik, hogyha recept lenne arra, hogyan kell szép gyereket készíteni, akkor azt biztos itt a gyakorikérdéseken tudnád meg?

A harmadik, hogy ami neked szép, az nem biztos, hogy nekem is szép. Pár éve kikiáltották a világ legszebb gyerekét, de van legszebb ikerpár is. Hát nem azért mondom, de semmi szépet nem látok rajtuk. Ha a gyerekeknek úgy kell kinézni, mint egy modellnek, mert most az a szép, akkor én láttam már ezerszer szebb gyerekeket is, akik nem mini modell kinézetűek voltak.

2020. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha ilyen érzésekkel küzdessz inkább bele se vágjatok.

Igen van rá esély.

Nálunk pont ellenkezőleg van. Mindenki alacsony. Egyedül apum magas 180cm, de szerintem férfinél az normál. Én 175cm lettem nő létemre. Én vagyok a legmagasabb a családba. Uncsitesóim, anyum, tesóm, nagyik mind alacsonyak.

Sőt a fiamnak kék a szeme,amire kicsi volt az esély, mivel nálunk mindenki barna szemű. A páromnál pedig csak 3 kék szemű van a családba. Ő az apuja, és az anyai nagyija.

2020. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ekkora extrem

De én 174 vagyok férjem 187

Gyerek 2 évesen a 6-9 hós ruhákat hordja...

Talphossza, mint egy 1 évesnek


Anyósomra ütött /155 cm/

2020. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Üthet a nagyszülőkre szinte bármiben, és persze hasonlíthat rátok is. Ismerek olyan családot, ahol két magas szülő van, egy fiú nagyon magas lett, egy lány amolyan kicsit magasabb, egy lány átlagos, egy fiú meg nagyon alacsony, még sokat ki is vizsgálták miatta, de semmi baja, így az egyik dédszülőre fogják, aki hasonló alkat volt.
2020. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Simán lehet.

Én pl. 190 cm vagyok, férjem 180 körül, ám az ő szülei kifejezetten alacsonyak, a 165-öt sem nagyon érik el.

Vélhetően rájuk ütöttek a gyermekeink, a fiúnk 170 körül van, lányunk 150.

2020. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Én 160 cm vagyok férjem 180 cm mind 3 gyerekünk magas lett,lesz , viszont lányunk szép is .
2020. júl. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Miert szeretnel alacsony gyereket? A magasabb emberek sokkal tobb tiszteletet kapnak. En 162 vagyok ferjem 170. 1 honap mulva szulok, en azert drukkolok hatha magasabb lesz nalunk! Elvileg kislany, en nagyon orulnek ha legalabb 170 cm lenne:) ugy latszik ez olyan mint a haj a noknel, akinek egyenes van az gondort akar, akinek gondor van az egyenest 🤣
2020. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!