Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az hogy ha...

Szerintetek igaz az hogy ha alacsonyabb az anyuka akkor hamarabb látszik a pocak majd? Én 162 vagyok . és 74kg kb.

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki szintén alacsony kismama.?

2017. máj. 25. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az is, hogy a felesleggel rendelkezőkön meg később.
2017. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
156 cm 46 kilóval lettem terhes, 14 hetesen nem tudtam begombolni a farmerjaimat, és ismerősök már simán rákérdeztek, hogy terhes vagyok-e. Viszont ha van felesleg, az azért eltakarja egy ideig.
2017. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én cáfolom.

155 cm és 47 kg voltam mikor terhes lettem. Mindkét gyereknél csak a 23 hét után kezdett el látszani. Egy hónppal szülés előtt is még elég kicsi volt a hasam. Mindenki azzal piszkált, hogy túl kicsi a pocakom. A köldököm sem fordult ki.

Mindkét gyerekkel kb. 10 kg-ot híztam.

2017. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A végén egyébként nekem is kicsi volt a hasam. Úgy a 25. hétig mindig jóval nagyobb volt, mint várható lett volna (igazából a hasam normál méretű volt, csak én nem :D), de aztán sokat lassult a növekedés, a 36 hetes ultrahangon a szonográfus megkérdezte, hogy a 30. hetire jöttem-e, az utolsó hetekben nem akarták elhinni, hogy már a végén vagyok. Mondjuk mikor megszületett a gyerek, rögtön kiderült, hogy miért volt ilyen picike hasam, ugyanis volt kemény 2200 gramm és 44 cm (betöltött 38. hét után) a lányom.
2017. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
151 cm vagyok 46 kg es se elso se masodik baba nem latszott koran, pedig eleg vekonyka vagyok, puffadtam de semmi tobb. Mindegy ki mennyire kicsi es vékony. A folyamat ugyanaz a 16.heten emelkedik ki a méh a medencéből nem előbb , akkor sem ha alacsony vagy ea vekony!:)
2017. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Hjajj. Annyiszor olvastam anno ezt a blődséget a terhesség kategóriában anno, de még mindig nem igaz ám. A 13. héten mutatta meg a nőgyógyászom, hogy a méhem teteje majdnem a köldököm magasságában van. Aztán egy hét múlva egy másik szintén. Gondold már át, hogy néz ki a medence: a szeméremcsont van elöl, fölötte nyitott. A csípőlapátok oldalt vannak, azok valóban elég magasra felnyúlnak, de mint tudjuk, a hasad elöl van, nem oldalt. Tehát igenis nőhet a pocak a 16. hét előtt. Anatómia...
2017. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nőhet de teljes egesszében a 16.héten eri el azt a bizonyos pontot!:) de nem vagyunk orvosok es nem is érdekel. Nekem 20 hetesen latszodott picit h tenyleg van valami. Pedig tenyleg sportos lapos hasam van /volt!

Es azt hittek csak híztam hasra!

Masodik babánál 22 hetes kor fele pedig ikreknek indultak 13.hétig!

2017. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem minden így van. Bár én nem vagyok alacsony, volt feleslegem, ami rögtön lement a sok hányástól, és hogy nem tudtam normálisan enni. 15 hetesen már egyértelmű terhes hasam volt.
2017. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ėn a 13 hėtben járok. De mėg semmi nem látszik. Szerintem egy darabig nem is fog mert 178 cm magas vagyok egy kis sulyfelesleggel. De már nagyon várom a szemmel látható jeleket.
2019. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kb 20-23.hétől látszik majd neked
2021. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!