Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ilyet...

Szerintetek normális ilyet mondani egy gyerekről?

Figyelt kérdés

Ma megpróbáltak felszedni, miközben ott volt a lányom velem, utcán. A szöveg “nagyon tetszik ez rajtad(megsimít) milyen kár, hogy a lányod nem örökölte”


Az egész olyan bizarr volt, pedig normálisnak látszott az amúgy vadidegen férfi. Leléptem, de lehet, hogy túlkombináltam, csak olyan furán jött ki.


Jól tettem, hogy otthagytam? Te otthagytad volna?



2020. júl. 15. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki egy idegen nőt megsimít, alapból nem komplett, úgyhogy írd nyugodtan az egész sztorit ennek a számlájára.
2020. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát hozzám nem érhetne egy vadidegen az utcán.
2020. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy vadidegen letaperol és még azt kérdezed jól tetted-e hogy otthagytad? Nálad se minden teljesen tiszta ezek szerint. Én még fel is képeltem volna.
2020. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy tud egy vadidegen megsimítani és azt sem, hogy miért azon vagy kiakadva hogy a gyérekről mondott valamit...
2020. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A karomhoz ért, azt dicsérte(alkar)
2020. júl. 15. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztál egy bolonddal. A bolondok nem normális dolgokat mondanak.
2020. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ilyet mondani sem, meg random idegeneket simogatni sem. Meg mi az, hogy a lányod nem örökölte? Nincs karja, vagy mi? Kattos volt az az ember.
2020. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!