Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz szeptemberben...

Szerintetek lesz szeptemberben iskola, óvoda?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 13:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Bedől a gazdaság, ha nem.
2020. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem, küldjetek nekem egy kötelet!


(5.-et kezdi a lányom, szükség lenne a pedagógusra, hiába kitűnő tanuló volt eddig. Én nem azt tudom átadni mint egy tanár.)

Lesz-e suli?

Ha Viktor akarja lesz, ha nem akarja, akkor nem lesz.

Ugyanis itt semmilyen vírus nincs, semmi komolyabb mint egy influenza.

Az, hogy vén trottyokat elvitt, azt már nem kellett volna az oktatás kárára vinni.

2020. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon bízom benne.
2020. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Én talán tegnap olvastam, hogy az iskolákat ott zárnák be, ahol helyileg megjelenik a vírus, mivel most is volt olyan ahol nem volt, de országos szinten mindenhol átálltak az otthon tanulásra.Nyilván az ovi ugyan ez a kategória lenne.
2020. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%
Őszi szünetig tuti. A második hullámot novemberre "jósolják".
2020. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

#2

Igen, az egész világon csak is a hisztibe halt bele 600,000 "vén trotty". Csak a hisztibe, igaz?

2020. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

Minden benne van a megjelent szakcikkekben. Azokon a területeken, ahol magas a fertőzöttség online oktatás lesz, ahol alacsony, ott a hagyományos.

Talán elkezdjük hagyományos módon a sulit, de Budapesten hamar online oktatás lesz.

2020. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%

13:23

Influenza több embert visz el, mint ez.

2020. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne Budapesten online ha máshol lehet hagyományos? Ott sincs több fertőzött százalékos arányban, mint máshol. Csak ugye 2 millió lakosa van.

Amúgy ha igaz a szóbeszéd, hogy jó adag politika is van benne, akkor a szeptemberben elkezdődik az iskola, és október eleje-közepe felé jönnek a megszorítások, hogy október 23.-ára ne lehessen nagy össznépi csoportosulásokat tartani mondjuk a Parlament előtt. November végére meg lecseng, hogy az üzletek nyithassanak, és indulhasson a karácsonyi roham.

2020. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Kedves nyolcas. Igen, lehet hogy nálunk nem haltak meg “sokan”. De rengeteg embernek lett szövődménye, amit egy sima influenza nem ad. Nem egy ismerősöm lett beteg és igaz az, hogy a nehézlégzés érzés és a szaglás hiány is megmarad ha olyan típusú volt. És ez csak a szerencsésebb szövődmény.


Nem szabad összehasonlítani az influenzával. Ha márciusban nem zárul le az ország (nem vagyok fideszes), valószínű mindenki ismerne valakit aki volt beteg vagy meg is halt.

2020. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!