Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek lesz iskola...

Szerintetek lesz iskola szeptemberben?

Figyelt kérdés

Szeirntetek visszajön a vírus (mármint tudom hogy még itt van, de úgy, hogy megint karantén legyen)? Ha igen, szeintetek meddig fog tartani ez az egész vírus?


Kíváncsi vagyok ki mit gondol.😊



2020. júl. 11. 00:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Lesz iskola. Ha visszajön a vírus, az kb októberben lesz, és nem fognak sietni az iskolabezárással, mert annyira nem jött be, csak ha már nagyon sok lesz a fertőzött.
2020. júl. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%

Tartok tole visszajon. Ugy tippelek ahogy bekoszont a hidegebb esosebb ido es gyengul az immunrendszerunk, lanyhulnak a maszkviselesek, kozben no a tomeg a zart terekben es mindenki elveszti "hitet" avirusban. Szoval akkor majd jön. Es bezarjak a sulikat ujra es en anyakent ujra szivok...mert nalunk lehetetlenul gagyi volt az online/digitalis okatatas.


Remelem a gyerekem nem lesz buta...az alapokat tanulnaaaa.


Kell a vedooltas .ihamarabb es az ima, hogy ne mutalodjon olyan iranyba, hogy jobban megbetegit.

2020. júl. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
1-es igen. Ezt akartam irni hogy mire ujra bezarjak rengeteg fertozott lesz.
2020. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
74%
Nem tudom, én nagyon befordultam most, úgyhogy imádok videochatelni, és csak 3 embert tűrök meg az osztályomból. Nekem nem lenne rossz, de az olyanokat meg annyira sajnálom, mint pl. a 2-es válaszoló :(
2020. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%
Unokatesóm körmös és van egy általános iskolás tanár vendége. Ő(k) már tudják, hogy szeptember közepén visszatér az online oktatás.
2020. júl. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%

5-ös vagyok.

Legalábbis már most ki van nekik adva, hogy készüljenek rá fel.

Nyilván nem mindenkinek, és akinek kivan az sem feltétlen 'ismeri' be, hogy ne legyen pánik.

De pl anyukám boltban dolgozik (coop) és már most lehet érezni, hogy az emberek kezdenek újra 'megbolondulni', már most táraznak be.:)

2020. júl. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy ha visszatér a vírus?! Még el sem ment.
2020. júl. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%
Remélem,de én is egyre azt hallom, hogy megint online lesz.
2020. júl. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Én csak reménykedni tudok benne, hogy nem merik meglépni, mert az katasztrófa lenne minden szempontból. Mégis ki vigyázna azokra a gyerekekre? Ki tanítaná meg az elsősöket írni-olvasni? Már így is a tönk szélére sodortak rengeteg családot ezzel, ha újra meglépnék, azzal egyrészt a mélybe löknének rengeteget, hiszen a szülők újra nem tudnának dolgozni menni, másrészt meg elvennék a normális oktatás lehetőségét egy egész generációtól, mert valljuk be, ez egy vicc volt, nem tanítás.

Szomorú, hogy van ez a vírus, de még itt lesz évekig, nem lehet egy egész országot annyi időre leállítani miatta.

A "benfentes" infókról meg annyit, hogy biztos emlékeztek, amikor tavasszal is mindenkinek volt olyan "befolyásos ismerőse", aki "pontosan tudta", mikor lesz teljes kijárási tilalom, vagy mikor fogják lezárni Budapestet, és egyikből se lett semmi.

2020. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
A 9-es minden szavával egyetèrtek. Nem lehet egy országot félévente 3 hónapra bezàrni, az katasztrófàhoz vezetne. A digitális oktatàs pedig egy vicc, nekem elsős volt a fiam, àtèltem, tudom.
2020. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!