Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan menjek biztosra, hogy...

Hogyan menjek biztosra, hogy a gyerekem nem válik meleggé?

Figyelt kérdés

A párommal van egy egyhónapos fiunk, és sokat szoktam gondolkodni azon, hogy mi történne, ha meleggé válna mire felnő, de mindig az undor fog el. Nem vagyok homofób, sok meleget láttam már, de nem szeretném, hogy a saját, egyetlen fiam homoszexuális legyen. Úgy döntöttünk a párommal, hogy több gyereket nem vállalunk, mert ez az első szülés is nagyon megviselte. Ha azonban ezzel a fiunkkal nem tudok majd az átlagos férfias témákban kapcsolatot teremteni, mint a sport, a csajozás, vagy majd idővel az "éjszakai kalandok", akkor az nekem olyan lesz mintha nem is lenne gyerekem. A párommal még erről nem beszéltem, de szerintem ő is egyetértene, hogy más terveink vannak számára, pl. szeretnénk unokákat mi is, mint mindenki más.

Mit kell tennem, hogy ne rontsam el a nevelését? Ti hogyan figyeltetek oda erre? Milyen intő jelek vannak? Mi az amit kerüljünk, mert meleggé teheti?



2020. júl. 19. 18:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha meleg, már most meleg. Nem tudod azzá nevelni.
2020. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 mantis religiosa ***** válasza:
12%
Sajnos ez csak a jó szerencsén múlik. Valamennyire függ a környezet jellemformáló hatásától is de igazából sokat nem tehetsz. Ha normális családi mintában nő fel, valószínűleg azt fogja követni. Ha ezt biztosítják neki, akkor részetekről megtettetek mindent.
2020. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Derjaderja ***** válasza:
94%

Mindenesetre ne told neki a régi férfi erényeket (ne játssz babával, ne érzelegj, ne sírj stb), mert attól biztos lelki sérült lesz, de nem lesz kisebb valószínűséggel homoszexuális.

Én nem vállaltam volna gyereket, ha attól függene a szeretem irànta, hogy csinál-e unokát és hogy fiúval vagy lánnyal boldog.

2020. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Ne pörögj ezen, ez a legtöbb, amit tehetsz.
2020. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem nevelés kérdése hanem a genetikáé!


Ha meleg lesz Te max elfogadhatod. Ha nem megy nem vagy szülőnek való sem..


Számomra teljesen mindegy kinek az oldalán találják majd meg magukat a gyermekeim. Amíg boldogok és egészségesek, mindegy.

2020. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

Aki meleg, az annak született, "tenni" nem tudsz ellene.

Ha meg ennyire primitív vagy, és képes lennél emiatt elutasítani a gyereket, akkor veled van nagy baj.

Szerinted csak sport, csajozás meg közös éjszakai kalandok jelentik a férfiasságot? Mert akkor szegény gyerek igencsak rossz apát kapott a sorsról!

2020. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

Minden vicc nélkül


Ha nem vállaltál volna gyereket... kizárólag akkor lett volna biztos

2020. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%

"Ha azonban ezzel a fiunkkal nem tudok majd az átlagos férfias témákban kapcsolatot teremteni, mint a sport, a csajozás, vagy majd idővel az "éjszakai kalandok", akkor az nekem olyan lesz mintha nem is lenne gyerekem."


Ez most tök komoly?! Konkrétan kijelentetted, hogy ugyan te nem vagy homofób, de ha mégis az lenne a fiad, akkor olyan mintha nem is lenne gyereked, ergo kitagadod, csak nem mertem nyíltan kijelenteni. Szégyellheted magad.

Meg ti is akartok unokákat?! Szóval ti csak azért vállaltok gyereket, hogy legyen unokátok és, hogy tudj vele csajokról meg a fociról beszélni? Ész megáll. Épp hogy csak megszületett, de máris egy rakat elvárásotok van felé. Ő önálló ember lesz és egyáltalán nem biztos, hogy akar majd saját gyereket, főleg ha látja, hogy milyen "szülők" vagytok ti..

Ha pedig meleg, akkor azon semmivel nem tudtok változatni, ez "kódolva" van, neveléssel szarra sem mentek. Őszintén remélem szerencsétlen fiatok érdekében, hogy ne legyen meleg, mert egy gyerek sem érdemli meg ezt a gusztustalan előítélet!

2020. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Sokat elárul az értelmi szintedről hogy nrked csajozós egy éjszakàzós fiadnak kell legyen, hogy büszke lègy rá és szeresd.

És ha nem lesz homokos, de utàlja majd a focit, nem lesz az a barkácsolós, a csajozás meg annyiban

lesz számára fontos hogy szerelmet találjon, nem azért hogy röhögve szàmolgassa a numeráit, akkor mi lesz?? Hm?

Te az a fajta szülő vagy aki már előre kitalálta a gyerekét, mielőtt az magát megismerhetné, komplett jellemet, èleutat érdeklősédi kört álmodtál neki.

Nagy a baj, előre sajnàlom azt a szerencsétlen fiút, akkor is ha hetero lesz.

2020. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Csak az elfogultságra vagyok kíváncsi, az eddigi válaszolók melegek voltak/voltatok?
2020. júl. 19. 19:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!