Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan menjek biztosra, hogy...

Hogyan menjek biztosra, hogy a gyerekem nem válik meleggé?

Figyelt kérdés

A párommal van egy egyhónapos fiunk, és sokat szoktam gondolkodni azon, hogy mi történne, ha meleggé válna mire felnő, de mindig az undor fog el. Nem vagyok homofób, sok meleget láttam már, de nem szeretném, hogy a saját, egyetlen fiam homoszexuális legyen. Úgy döntöttünk a párommal, hogy több gyereket nem vállalunk, mert ez az első szülés is nagyon megviselte. Ha azonban ezzel a fiunkkal nem tudok majd az átlagos férfias témákban kapcsolatot teremteni, mint a sport, a csajozás, vagy majd idővel az "éjszakai kalandok", akkor az nekem olyan lesz mintha nem is lenne gyerekem. A párommal még erről nem beszéltem, de szerintem ő is egyetértene, hogy más terveink vannak számára, pl. szeretnénk unokákat mi is, mint mindenki más.

Mit kell tennem, hogy ne rontsam el a nevelését? Ti hogyan figyeltetek oda erre? Milyen intő jelek vannak? Mi az amit kerüljünk, mert meleggé teheti?



2020. júl. 19. 18:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem melegek, hanem normális szülők akiknek a gyerekük fontosabb, mint az, hogy kit szeret.
2020. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%

Hetero nő vagyok, bolgog házasságban.

De látom a fajtádnak aki nem homofób, és a férfi szó nem egyenlő neki a megkúrunk mindent ami mozog, és hajrá fradi...nos az már nem is rendes ember mi?

Próbálj meg leesni a fáról, hátha sikerül.

2020. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
Gyökér vagy szimplán, szegény fiad.
2020. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%

Heteró vagyok. Boldog házasságban egy gyönyörű kisfiúval. Ha meleg lesz hát az lesz. A szeretetem nem ettől függ. Mindegy, hogy ki mellett csak boldog legyen.

Próbálom majd úgy nevelni, hogy elfogadó legyen és ne azt tartsa erénynek, hogy hány nőt próbált fel. Elég van így is a fajtádból.

2020. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy meleg lesz-e, már MOST eldőlt, ugyanis genetikai eredetű a dolog.


Remélem, hogy a fiad - akár meleg lesz, akár nem - az első adandó alkalommal lelécel a közeledből és azt is letagadja, hogy egyáltalán ismer, nemhogy azt, hogy az apja vagy. Mondjuk te kifejezetten megérdemelnéd, hogy meleg legyen a gyereked, csak őt sajnálnám, mert nagyon kemény élete lenne ilyen "apa" mellett. Ráadásul inkább legyen meleg, mint egy olyan undorító numeravadász s*ggfej, mint amilyennek szeretnéd, hogy legyen.

(53 éves, 3 gyerekes, 30+ éve boldog párkapcsolatban élő erősen hetero NŐ)

2020. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%
Te beteg vagy.
2020. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Derjaderja ***** válasza:
94%
Hetero édesanya vagyok.
2020. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Heteró 2 gyermekes édesanya vagyok

5 hó; 2 év

12 éve boldog kapcsolatban, majd házasságban..

2020. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan én még csak a tinédzseréveimben járok, de biztosan szeretnék majd gyereket. És nekem aztán édesmindegy lesz, hogy férfit vagy nőt fog szeretni. Ha boldog lesz, én is az leszek. Kedves Kérdező, szerintem nézz magadba egy kicsit.
2020. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
95%
Inkább azon dolgozzatok, hogy hozzátok hasonlóvá ne váljon. Mondom is, mit kell ehhez csinálni: szeretetteljes, egészséges nevelés, sok olvasás, sok program, melyektől széles látókörű lesz, sport, közösségi élet. Tehát minden, ami nektek nem adatott meg. Így normális lesz - akár meleg, akár hetero.
2020. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!