Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan menjek biztosra, hogy...

Hogyan menjek biztosra, hogy a gyerekem nem válik meleggé?

Figyelt kérdés

A párommal van egy egyhónapos fiunk, és sokat szoktam gondolkodni azon, hogy mi történne, ha meleggé válna mire felnő, de mindig az undor fog el. Nem vagyok homofób, sok meleget láttam már, de nem szeretném, hogy a saját, egyetlen fiam homoszexuális legyen. Úgy döntöttünk a párommal, hogy több gyereket nem vállalunk, mert ez az első szülés is nagyon megviselte. Ha azonban ezzel a fiunkkal nem tudok majd az átlagos férfias témákban kapcsolatot teremteni, mint a sport, a csajozás, vagy majd idővel az "éjszakai kalandok", akkor az nekem olyan lesz mintha nem is lenne gyerekem. A párommal még erről nem beszéltem, de szerintem ő is egyetértene, hogy más terveink vannak számára, pl. szeretnénk unokákat mi is, mint mindenki más.

Mit kell tennem, hogy ne rontsam el a nevelését? Ti hogyan figyeltetek oda erre? Milyen intő jelek vannak? Mi az amit kerüljünk, mert meleggé teheti?



2020. júl. 19. 18:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%

Juj... Bocs, de tényleg komolyan gondolod ezt a marhaságot? NINCS olyan, hogy valami meleggé teheti a gyereket, vagy hogy megelőzi valami a homoszexualitás kialakulását. Ahogy te heteronak születtél, úgy más meg melegnek vagy biszexuálisnak (meg még lehetne sorolni, de most nem ez a lényeg).


És amúgy te azt komolyan gondolod, hogy ha nem tudsz majd a fiaddal a puncivadászatról beszélgetni, akkor olyan, mintha nem is lenne? Mert a többihez nem tudom, miért kell heteronak lenni, sportról akkor is beszélgethetnek vele, ha meleg lesz, már ha érdekli. De heterokent sem biztos, hogy ez fogja érdekelni. Full hetero férjem van, de menekül, ha valaki fociról vagy forma 1-ről akar vele beszélgetni, ellenben az airsoftról órákig tudna, csak ugye azt meg elég kevesen űzik és nem is nagyon mutogatják a tévében, úgyhogy az nem az a közkedvelt "pasi téma". Az éjszakai kalandok alatt meg nem is tudom, mit értesz. A szórakozóhelyeket? Szerinted a melegek nem járnak szórakozni? De én kétlem, hogy a gyerekeddel arról akarsz majd társalogni, hogy mennyire rúgott be hétvégén, akar hetero, akar nem.


Az viszont külön gáz ha csak erről tudsz beszélgetni bárkivel is.

2020. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
96%
31 Hát igen. Az én férjem se szereti a focit. Én meg nő létemre nézem a vb-t de édesapámmal, mert az férjemet a világból ki lehet vele kergetni. Szóval semmi nem biztos.
2020. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen troll a kérdés, ne is válaszoljatok rá, értelmetlen. A kérdező nyilván egy melegjogi aktivista, aki a színlelt ostobaságával próbált ellenszenvet kelteni az egyszerű homofób prolikkal szemben. Így is lehet, de nem hinném, hogy ez a leginkább célravezető módja a toleranciaért való küzdelemnek.
2020. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
0%
Vinni kell ki auto show okra drift show ra rallyra 50 ccm pitbike a kertbe lehet azt ennyi meg be kell ultetni az autoba elmagyarazni neki turelmesen imadni fogja autobu*i lesz nem meleg
2020. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!