Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos volt, hogy mikor...

Fontos volt, hogy mikor születik a baba már a babatervezésnél?

Figyelt kérdés

Tegnap azt álmodtam, hogy terhes vagyok és azért nem tudtam neki teljes szívből örülni (pedig szeretnék babát), mert hogy akkor április elején fog születni, amikor én mindig is úgy képzeltem el, hogy őszi kisbabám lesz.

Ha ismeretlenként olvasnám a kérdést, én is hülyének nézném a kérdezőt, igazából csak ledöbbentett, hogy a tudatalattimban is megjelent ez a preferencia.

Tényleg csak érdeklődésből kérdezem, hogy nektek volt preferált évszak/hónap hogy mikor szülessen a pici, függetlenül attól, hogy hogy alakult végül vagy én kattantam meg?:D



2020. júl. 24. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Hm, ilyen értelemben nekem ez soha nem fordult meg a fejemben, azonban most így nyári nagyterhesen azt kell mondjam, a következő gyerekünket nyár végén fogjuk összehozni ha sikerül, mert még egy nyarat nagy hassal nem szeretnék :-)
2020. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte azt gondoltam, jó lenne ha nem karácsonykor születne. Aztán elvesztettem 2 babát, voltak sikertelen hónapok. Ezek után baromira nem érdekelt, mikor születik, csak jöjjön.
2020. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Én a æegjobban novemberi babát szerettem volna. Nem tudom, hogy miért.🤷🏼‍♀️

De amikor elkezdtünk próbálkozni, akkor egyáltalán nem néztük, hogy mikor születne, ha abbam a hónapban összejönne. Másfél év próbálkozás után, mire végre összejött pedig már annyira mindegy volt. Amúgy október elejére vagyok kiírva.

2020. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Sose akartam nyaron szulni, ugy ereztem nem lesz nyari gyerekem. Aztan lett🤣🤣 de teny, h tavasszal jobb volt szulni a tesojat.
2020. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem eszembe se jutott a dolog, nyilván kiszámolgattam, hogy ha X hónapban összejött volna, akkor melyik hónapban születne, de preferenciám egyáltalán nem volt rá. Főleg, miután nem is egyből jött össze, csak közel egy év után, akkor már teljesen mindegy volt.
2020. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi tervem volt, hogy ne nyáron legyen nagy hasam, mert rosszul bírom a meleget.
2020. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Én októberi babát szerettem volna, és október 27-én meg is született az első. A második is októberre terveztük, végül decemberi lett, de mindegy, mert nem ez a lényeg.
2020. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
A 8 a szerencseszámom ami az én és a férjem szülinapjában is szerepel, szerettem volna ha a babánk is valami 8-as napon születik, 28.-án látta meg végül a napvilágot. 🥰
2020. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindegy volt.Barátnőm nyári babát szeretett volna, aztán kiderült csak lombikkal lehet onnantól nem számított, hogy nyári vagy téli lesz e.
2020. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Mindent úgy időzítettem, hogy februárban szülessen, sikerült is
2020. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!