Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés előtt 6 hónappal...

Babatervezés előtt 6 hónappal elkezdhetem szedni a terhesvitaminokat? Elevitet szeretném.

Figyelt kérdés
a feleslegesnek tartom - kommentekkel kíméljetek

2019. nov. 18. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Persze,


én Femibion 0-át kezdtem el szedni kb 4-5 hónappal azelőtttől, hogy elkezdtünk próbálkozni.

2019. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és sikerült a baba? volt a vitamintól valami "más" érzeted? : ))
2019. nov. 18. 13:50
 3/12 A kérdező kommentje:
vagy érdemesebb a sima vitaminomat tovább szednem és hozzá szedni azokat, amik plusszba kellenek például folsav D3 vitamin
2019. nov. 18. 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Én sima biotech for her multivitamint szedtem előtte évek óta, meg inozitolt. Az első hónapban sikerült a baba.
2019. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok,


Szeptembertől próbálkozunk, eddig még nem sajnos


26N

2019. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Jaj bocsi most látom, hogy kérdezted, hogy volt-e más érzetem.


Igazából nem, csak bezsongtam leginkább, hogy hamarosan próbálkozunk. :))))

2019. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, de a sima multivitamin is megfelel.
2019. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Èn a teherbeesésig csak folsavat. Most már femibabyt
2019. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég a sima multivitamin. Mellé folsavat, az fontos.

Én eleinte így szedtem. Aztán amikor már próbálkoztunk a femibiont 0-t kezdtem el szedni.

2019. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A folsav az egyik a legfontosabb, mert már akkor szükség van rá, mikor még észre sem vetted a terhességet.

Amúgy miért ne szedhetnéd? Ezek is csak vitaminok.. vitamintól változás, hát nem tudom..

én a próbálkozások kezdetétől szedtem mindent, sajnos úgy alakult, h egy évig szedtem, mire sikerült.

Én biztos h nem várnék arra hónapokat, h elkezdjek próbálkozni. Annyira kevés az esély a sikerre az első 6 hónapban... persze van pár % esély, de az nem sok.

Nekem egy év alatt sikerült teherbe esnem, mondjuk 32 vagyok nem huszon, de nehéz volt... nagyon nehéz hónapról-hónapra a csalódás. Persze ez csak az én sztorim, biztos van 1-2 ember, akinél egyből sikerült.

Amúgy én szedtem folio fortet, 1000-esc vitamin, halolaj, aztán később ha pár hónapig nem sikerül jön a méhpempő és mindenféle babavarázsló teák.. :/

Szinte átéltem újra. Na de Nektek több szerencsét kívánok :)

Nekem ma pont 2 hónapos a kislányom, olyan hihetetlen 😍

2019. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!