Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos már a babatervezés...

Fontos már a babatervezés idején letenni a cigit vagy elég ha már pozitívat teszteltem? Ha a baba egészségét vesszük alapul

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Minden esetben jó nem dohányozni, főképp, ha gyermeket szeretnétek :/)
2019. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Már előtte, a tervezésnél le kell tenni. Úgy mint az alkoholt. Kérlek bírd már cigi nélkül! Egy baba kincs!!
2019. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha már így ezen dilemmázol, akkor úgyis meg fogod szegni ezt a dolgot, ez érződik a kérdésből is.
2019. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem "kell" letenni! Szimplán ajánlott, de akkor sincs semmi, ha a pozitív teszt után teszed csak le. Rengeteg ismerősöm csinálta így, mindenkinél viszonylag hamar összejött a baba és makk egészségesek.
2019. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért jobb előtte letenni, mert akkor nem terhesen stresszelsz meg szenvedsz az elvonástól.
2019. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Jobb előtte. Én csak a pozi teszt után tettem le.

Szörnyű volt!

Majd meghaltam egy szál cigiért.

Nem h nem undorodtam a szagától, rendesen kívántam.

Minél előbb leteszed annál jobb!

2019. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Pozitív teszt után tettem le.

Simán ment, mivel volt rá okom, hogy letegyem. Ennek lassan 2 éve, azóta sem cigizek... szoptatok még :)

Egészséges kisfiam van, amúgy 10 évig cigiztem. Nekem könnyű volt így letenni, miután tudtam hogy már megfogant :)

2019. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is a pozitív teszt napján tettem le. 14 évíg szívtam előtte, jelenleg 9,5 éve nem gyújtottam rá (na jü, de, 2x).

A gyerekem rendben fejlődik, nagyon okos, szép gyerek, de asztmás, allergiás. Én is az vagyok, akár örökölhette is, nem biztos, hogy a dohányzás hatása. Ja, és ADHD-s is.

Sosem fog kiderülni, hogy ezek elkerülhetők lettek-e volna.

Mindenesetre a cigit letenni bármikor jó, jobb, mint nem, vagy esetleg későn letenni. (bár még későn letenni is jobb, mint egyáltalán nem)

2019. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, fontos, már előtte is, és ezt te is pontosan tudod.


A magzati dohányzás nem csak a kisgyerekkori vagy születési betegségekkel jelentkezhet, hanem később is.

2019. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem akarsz gyereket, akkor is érdemes letenni a saját egészséged szempontjából.
2019. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!