Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok, akik nem akartak gyereke...

Azok, akik nem akartak gyereket, terhesek lettek, de megtartották a babát: miért tették? Megbántátok? Utána lett még gyereketek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Utánanéztem hogy működik az abortusz és nem volt szívem megtenni. Lett mégegy gyerekem, de megbántam az egészet, nagyon nem nekem való a szülőség, jól tudtam
2020. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem bántam meg.
2020. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt szívem elvetetni, nem tudtam volna együtt élni a tudattal, nem viselte volna el a lelkiismeretem, örökké nyomasztott volna a gondolat, mindig eszembe jutott volna, ha ránézek egy gyerekre, ha meglátok egy babás vagy akár fogamzásgátlós reklámot stb. Nem bántam meg, nemsokára 5 hónapos a kisfiam, imádom. Ha el tudunk költözni nagyobb házba, akkor lesz testvére is.
2020. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem volt szívem megtenni. Megbántam, mert csak egy olyan gyereknek tudnék jó anyja lenni, akinek az enyémhez hasonló a természete: könnyű, simulékony, passzív, békés. A gyerekem viszont a szöges ellentétem, 100% inkompatibilisek vagyunk, így csak nyírjuk egymást. Nincs még 6 éves sem, de már teljesen tönkrement a kapcsolatunk. Mindketten azt várjuk, hogy felnőtt legyen, messzire tudjon menni tőlem, és többé vissza se nézzen. Ez elég durva, azt hiszem... 😕
2020. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!