Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gyerek...

Mi a véleményetek a gyerek előtti meztelenkedésről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanolyan nemű szülő-gyerek közt szerintem nem gáz.
2020. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem addig nincs vele baj, amíg a gyereket nem zavarja. Ha viszont kellemetlen lesz neki, akkor onnantól kerülni a meztelenkedêst.
2020. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Sosem láttam a szüleimet meztelenül és engem sem fognak látni a gyerekeim. Szerintem nem természetes dolog.
2020. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Nyaralni mentem minden évben rokonokhoz, nálunk otthon nem volt meztelenkedés egymás előtt, náluk igen.Mármint anyuka ,apuka és a gyerekek is simán mászkáltak pucéran.Nekem fura volt, nem szerettem náluk aludni, a gyerekeik viszont tök természetesnek vették(nyilván mert elejétől így voltak nevelve) felnőttként meg teljesen egészséges az énképük, elfogadják a testüket mindenestől.Mondjuk nem tudom ettől e.
2020. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Én is kíváncsi vagyok erre mert mi otthon konkrétan meztelenül vagyunk, így amíg csak pár hónapos a gyerek, nyilván nem gáz, de később lehet át kéne szokni egy bugyi-triko párosra.
2020. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nem téma, szabadon meztelenkedünk, 2 ovisunk van. Ha szólni fognak, hogy zavarják őket, akkor majd változtatunk ezen, de jelenleg se a 6 éves, se a 3 éves nem zavartatja magát, jönnek-mennek ők is. Tinédzser mellett, ha feszélyezi, oda fogok figyelni, nyilván.
2020. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Kisiskolások a gyerekeim, direkt meztelenül nem mászkálok előttük, de nem kapok sikítófrászt, ha rámnyitnak öltözködés közben, vagy elfelejtek bevinni magammal törölközőt, és át kell mennem a szobán pucéran.
2020. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
En láttam a szüleimet meztelenül. Nem okozott lelki törést. Nyilván nem nudiztunk otthon non-stop. De pl mikor strandra készültünk vagy ilyesmi nem zárkózott be mindenki hermetikusan amíg átvette a fürdőruháját.
2020. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Lanyaim vannak, no vagyok, az egeszseges szexualis nevelesukhoz szerintem hozzatartozik hogy nem szegyellem elottuk (sem) a testem, siman elofordul hogy bejonnek ha pisilek,zuhanyzok, oltozok, direkt nem szoktam pucerkodni a lakasban.

A ferjem nem az apukajuk,o nyilvan takargatja magat elottuk, viszont a gyerekek meg pucerkodnak elotte. A 9evest most mar kerem hogy ezt hanyagolja megiscsak egy (idegen)ferfi a parom (5eve elnek egyebkent egyutt), ferfiak elott nem meztelenkedunk cimszo, kezdi kapisgalni es atszokni arra hogy ezt nem tesszuk.

A ver szerinti apjuk pedig kicsi koruk ota furdonadragban furdik veluk/elottuk de nem szeretnenk folosleges gatlasokat sem belejuk nevelni.

Szerintem ilyen "szabalyok" mellett mire serdulnek mindegyikben lesz egy egeszseges szemermesseg,de egyaltalan nem szeretnem hogy prüdek legyenek felnott korukra.

Egyebkent nalunk az egesz csalad pucerkodott,en apam elott tinedzserkorom utan mar nem. Semmilyen defektem nem lett, rendben vagyok a testemmel.

2020. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Normális családban nem akadnak fenn ilyesmin, csak a prűd maradiak.
2020. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!