Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vennél a gyerekednek...

Mikor vennél a gyerekednek telefont és milyet vennél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
9 évesen kapott. iPhone SE 2020. Inkább 4-5 évre 160 ezer, mint 2 évente 60 - 80 ezer. 40 ezer alatt nem vennék telefont. Az még öreganyámnak is kínzás lenne.
2020. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem helyben jár iskolába. Egy átlagos alapteló bőven meg teszi arra a célra, ha baj van, tudjon telefonálni. Komolyabbat középsuli előtt nem veszek neki.
2020. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
2: jav.*megteszi
2020. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem olyan nagy árkülönbségre jön ki hosszabb távon, de a minőség jobb. Nekem van Xiaomi és iPhone is. Ez alapján mondom.
2020. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy a kettes mondja.

Egy gyereknek az ég világon semmi szüksége okostelefonra.


Az otthoni gépet/tabletet, ha sulihoz kell, használhatja.


A telefon, meg arra kell, ha baj van, elérjem, vagy elérjen.

Mást, nem kell tudni annak a telefonnak.

2020. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Onnantól, hogy egyedül jár iskolába. Valami alap telefont. Nekem is 40 ezres Xiaomi van, teljesen rendben üzemel 3 éve.
2020. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha már egyedül jár iskolába mindenképp egy teljesen alap telefont ahhoz hogy elérjem őt.

Ahogy idősödik majd ugy egy ujabbat.

2020. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Megkapta az en regi sonym

Jo konstrukcio stabil rendszer

Csak hamar merul. De a suliban ugysem kell hasznalni.

Neki kibir egy napot siman

Nekem sajna a melo miatt nem.😕

Sajnaltam mert szerettem a telom.

2020. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Most hatodikos lesz a fiam és hosszabb gondolkodás után kapott telefont.

Egy 140 ezres Huaweit kapott, korlátozott előfizetéssel. Busszal jár suliba most már egyedül mert a tesója elballagott.

Törés lopás garanciával, drágább üvegfóliával és tokkal vettük meg. Tudja a szabályokat, minket hívhat ingyenesen. Le van tiltva a telefonos vásárlás is.


Sokat gondolkodtunk, én nem vettem volna meg de már minden barátjának van. Nem akarom, hogy lemaradjon.

2020. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Amikortól már egyedül járt suliba és jött haza, akkor kapott. Eleinte egy alap 'buta'telefont, később okosat is, mert a haverokkal már messengeren, Viberen, discordon tartanak kaocsolatot (mondjuk az én fiamnak van asztali gépe, amit itthon gyakran használ is, de ha máshol vagyunk, nem tudják egymást elérni, úgyhogy kellett neki az okostelefon emiatt).

Most megy hetedikbe, kb egy éve kapott egy jobbfajta Xiaomit, ezt ő választotta, olyat kapott, ami neki a legmegfelelőbb.

2020. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!