Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan tulajdonsága, külső...

Van olyan tulajdonsága, külső jegye a gyerekednek, aminek nem örülsz, hogy örökölte?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Türelmetlen és könnyen felkapja a vizet, ebben rám hasonlít.

Külső jegyben talán a fogazata, már most tuti hogy fogszabályozó kelleni fog neki.

2020. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tulajdonság az elmúlt lassan 7 évben nem tűnt fel, viszont már most látszik hogy bizony neki is olyan ronda krumpli orra lesz, mint nekem... Valamint nagyobb a fülcimpája, mint ami számomra esztétikus és kicsit görbe a lába... Rossz a szeme, így szemüveges - ezek tőlem vannak.

Valamint szőke, amilyen hajú gyereket sosem akartam, sajnos én is annak születtem (1000 éve barnára festem), bár az apja egész családja az, úgyhogy lehet, hogy ez nem kifejezetten tőlem van

2020. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Testszerte fokozott szőrösödés (szerencsére világosabb). Én azt hittem, nekem az IR miatt van, de ezek szerint nem csak.

Hypotón, mint én, emiatt csúnya tartású és mozgású.

Vékony, szerintem neki sem lesz melle, feneke meg combja, ahogy nekem sem.

Az arcbőre már most szeplős. Nagyon remélem, hogy itt megáll a dolog, mert ha neki is jön a rosacea meg az aknék mellé, ahogy nekem is előjöttek és maradtak örökre, akkor szegénynek nagyon rossz lesz.

Szoktam mondani, hogy anyámék jobban átgondolhatták volna, hogy mindenképp szükséges-e örökíteniük a sz** génjeiket. Nos, igazából én is... 😶

2020. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En azt sajnalom, hogy úgy néz ki nem az en kék, hanem az apja barna szemet örökölte. Továbbá az apjának gyönyörű igazi göndör haja van. Nyilván a hajat tőlem sikerült összekapálnia 😀 egy kereszt csere nem lenne rossz.
2020. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Makacs, mint én.
2020. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Makacs és akaratos mint én.
2020. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Türelmetlen, akárcsak én...
2020. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Belső: türelmetlen és makacs.

Külsőre: a picike, vékony száját. Örökölhette volna az apja dús ajkait inkább. :D

2020. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lányom erőszakos és kissé hisztis személyiség, emellett mimóza lelkivilalágú olyan, mint a húgom :D Ennek annyira nem örülök, de elfogadom, nyilván imádom a gyerekemet.

A fiam még kicsi, nincs másfél éves, nála még nem igazán rajzolódott ki negatív tulajdonság. Nyugodt, egyáltalán nem hisztis gyerek, mindig mosolyog és jókedvű. De ha nagyobb leyz, tuti lesznek kevésbé szimpi dolgai neki is, csak most még ezek nem jöttek elő.

Külsőre max a fogaikat tudom említeni, a lányom felső 2 középső foga előreáll kicsit, a fiamnak alul jöttek ki eleve kicsit kócosan a fogai. Bár amúgy egyiknek sem annyira szembetűnő. Egyébként ezen kívül nem nagyon van ilyen, szőke, zöldesbarna szemű, vékony alkatú, szerintem szép gyerekek. Amiatt aggódtam, hogy nehogy örököljék az orromat, de hálistennek mindkettő az apjuk pisze orrát örökölte.

2020. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erős az álla, és hasas típus, apró fenékkel. Ez az alkat szerintem a legrosszabb, ezek apai ágról jönnek. Heves, de mindenen elsírja magát, ezt tőlem kapta. Borzalmasan negatív, nyafog, panaszkodik, pedig kezdetektől pozitív vagyok, jó lesz az csak csináld típus, de folyton problémázik. Gondolom ez valami tudattalan nevelési difi miattam, de tényleg nem tudom, hogy hatottam így rá.


Amúgy gyönyörű, világosbarna bőr, egyenes, dohányszőke(hamvasbarna haj), kellemes, de erős, karakteres vonalak, nem örökölte a turcsi orrom, sem a szeplőim, nem is olyan szőrös, mint én voltam, szóval egész jó. Mivel a bőre nem az enyém, remélem a pattanásokat sem tőlem örökli.


Nagyon szép gyerek, már félig nyert ügye van az életben.

2020. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!