Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vennél a gyerekednek...

Mikor vennél a gyerekednek telefont és milyet vennél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Hatodik/hetedik osztályban.

Egy olcsóbbat vennék, utána kilencedikre egy drágábbat.

2020. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Most vett magának a spórolt pénzéből. Sokáig mondogatta, eddig halogattam. Mivel ő nem tudja, hogy melyik a jó milyen áron, ezért egy kicsit én jártam utána a dolgoknak. Egy xianomit vett, 64 gigás, a sok játékhoz kell ekkora tárhely. 48 mp kamerája van. 65 ezer volt. Neten láttam ugyanezt olcsóbban is 51 ezerért, de én így nyugodtabb vagyok. Ha valami baja van oda viszem vissza ahonnan megvettük. Egyébként 8 éves lesz nemsokára. Nincs a mi körünkben, sulinkban olyan gyerekről tudomásom, akinek ne lenne valamilyen telefonja. Ez már annyira alap a mai világban. Itt Gyiken mindig meglepődök milyen sokan csak felsőbe meg középiskolába vesznek telefont a gyereknek. Persze nem lehet közösségi oldala még a gyereknek ez nálunk is alap. Na de, hogy játszani ne lehessen rajta? Főleg nyáron? -városban lakunk, nem tudom kiengedni az utcára mint minket anno kiengedtek falun. Persze mi is megyünk programozni, Na de nem állandó jelleggel, nyilván többet vagyunk itthon.
2020. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%

10 éves most kapta meg az iphone 4s-emet, mert én SE-re váltok (a régebbire. Az új gyártmányoknál mindig várok 1-2 évet mindig)

Táborba magával vihette, suliba nem.

Egyszer elvitte, egy osztálytársa le is nyúlta, csak azt nem tudta, hogy létezik "iphone keresése" funkció.

Kínos volt, így megegyeztünk a lányommal, hogy kirándulásra oké, de felsőig itthon marad a cucc. (Felújított épület, egyszemélyes, zárható szekrénnyel. Jelenleg hárman vannak egy szekrényben)

2020. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
12-es, igen, az én gyerekem csak felsőben kapott telefont. Ha nem járt addig egyedül, minek vettem volna előbb? Játszani? Arra felesleges a telefon. 8 évesen már megvolt az asztali gépe (az enyém azon szokott "programozni" - Jézusom, de utálom ezt a szót, ahogy mostanában használják), és ott a tablet is játszani. De a kérdésben telefon volt, így én arra válaszoltam.
2020. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha drogot nem ad a gyereknek, miért vesz neki mobilt?

[link]

2020. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

🤣 Menj már a gcibe ezzel a fszsággal.



Kérdésre válaszolva!

Akkor vennék,amikor szüksége van rá.

Olyat vennék amit szeretne.

Nem leszek ilyen erőszakos állat,hogy ráerőszakolok egy olyan telefont amit nem használ szívesen.


Ha tud rá vigyázni akkor tényleg olyat kapna amit akar.

Ha széttöri stb ,akkor max 70,000 forintig vennék neki.

2020. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!