Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom folyamatosan kötekszik...

A párom folyamatosan kötekszik velem mióta kismama lettem?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben járok. Terveztük a babát és rettentően boldogok vagyunk, hogy sikerült összehozni, de... azt hittem a párom jobban oda fog figyelni rám ebben az időszakban. Persze nem várom el, hogy rögtön az elején körbeugráljon, de egy fikarcnyit sem érzem azt, hogy törődne velem. Semmi együttérzést nem produkál, pedig sokszor ki sem bírok kelni az ágyból a rosszullét vagy fáradtság miatt. Azt gondoltam, ő tuti olyan lesz aki majd lesi minden kívánságom ebben az időszakban. Inkább rengetegszer vitázik velem, semmi dolgokon, már elmagyaráztam neki, hogy a stressz nem tesz jót nekünk, jobb lenne a felesleges feszültséget hanyagolni, de nem ért belőle és annál inkább csinálja. Próbáltam sokszor normálisan megbeszélni vele ezeket, de mind hiába. Azt hittem ez a része az életemnek a felhőtlen boldogságról fog szólni, de eddig nem úgy néz ki... ja és tudom, hogy velem is szórakoznak a hormonok, de direkt figyelek rá, hogy ne legyek hárpia és egyébként is mindig ő csinál a semmiből problémát. Más is volt ilyen helyzetben? A Ti párotok hogy viselte a várandósságotokat? Veletek türelmes volt?
2020. aug. 2. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért a húsz fillérért, de a kérdező írja le,, hogy ő biztosan olyan lesz aki majd segít, ehelyett direkt kötekszik, csak azért is csinálja a feszkót.

Minden ok nélkül.


Itt pedig nő lesz, és megsen kéne a baba, és a kötelezettség

Meg a család.


Sajnálom a kérdezőt.

2020. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!