Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a fiatok egész nap meztelen legyen otthon?

Figyelt kérdés
Nagy melegben nyilván jobb, de bevezetnétek ezt otthonra állandó jelleggel? Lehetnek előnyei egy 15 éves esetében?
2020. aug. 2. 22:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Dehát ahány család annyi szokás, én ismerek olyat is aki az 5 éves unokájával együtt fürdik. Ami szerintem több okból is egészségtelen de ők tudják 🤷‍♀️ 10es voltam
2020. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
#11 az mondjuk érdekelne, hogy az együtt fürdésben mi az a több ok, amiért egészségtelen.
2020. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Már rettenetesen el van túlozva a szégyellősség. Az egy dolog H ne mászkaljon valaki reggeltől estig egy szál FX ban, de hogy valaki a kisgyerekével vagy az unokájával fürdik ebbe megrontást csak a beteg elme lát bele,akinek magának ilyen hajlamai vannak.

Ha a nemi betegségek terjedéséről tart az illető akkor a strandolasnal is sürgősen el kell kezdeni aggódni mert az úszónadrág nem véd meg semmitől.

2020. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%
#13 én is erre gondoltam, hogy aki egy hozzátartozójával nem megy közös vízbe, az biztos uszodába meg strandra se jár. Vagy az idegenek levében ülni jobb?
2020. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%
Hát szerintem egyáltalán nem kell látni egy 5 éves fiúnak a meztelen nagymamáját de mindegy, biztos én vagyok a beteg elme 😂😂
2020. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
13 amúgy ki mondta, hogy megrontást látok bele? Te vagy a nagyon beteg, hogy egyből erre aszociáltál. Én pl nem örülnék, ha a nagymama azzal a vízzel mosná a gyerek arcát amiben a segge ázik. Plusz a látvány is... Na mindegy. És amúgy nem, nem járunk strandra egyáltalán.
2020. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek meg értem a véleményét, de én is a helyesnek tartom a privát, szobában otthon meztelen,gyerek korom óta kb 20 éves kiromig mindig így voltam a szobámban, tehát akár suliból haza értem a szobámba egyből le vetköztem, igazából, gép előtt ültem el voltam estig így meztelen, számítógép székemen volt olyan utcai ruhába ültem így annyi volt higiénia miatt oda vissza higiénia, simán arra nem ülhettem le ennyi volt a kérés, de az miatt sem akartam fel venni semmit így semmi ülő párna nem volt, és ami kéznél volt, csori plüs micimackó fejére ültem,😅 bár végén lapos lett a feje meg az orra is, ki mosva is ki volt, egyértelmű kellet, visza térve egység szempontból sok pozitív eredménye meg van az hogy igen is kamaszként ha lehet legyen meztelen.
2021. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utsóval.
2021. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Köszönöm, először úgy voltam nem írok erre az oldalra, nyilván ki mit lát helyesnek vagy mit nem egyéni, de én viszont igen ezt helyeslem hogy igen is szülő szóljon rá a gyerekre otthon legyen nyugodtan meztelen, nagyon sok előnye van és pozitív, 2 fontos a testnek főleg fiúknak, plusz meg szűnik a szégyen érzet ami nem azt jelenti hogy akkor oké hogy mindenhol meztelen kell lenni hanem fogalmazok úgy hogy nem lesz önbizalom hiányos, tapasztalataim egyik, másik fiúknál kamaszkorban a herék úgy mond normál fejlődésében segít, vagy bárhogy is fogalmazva a lényeg sokkal termékenyebb és egészségesebb lesz felnőtt korban, teljes test szabadon kevésbé lesz bör allergiás, de nagyon sok előnye van a kamaszkori meztelenkedésnek, természetesen amit mondok nyilván valaki nem helyesli ezt, van olyan aki igen én az utóbbi.
2021. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%
Én engedném
2021. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!