Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le a lányoma...

Hogyan szoktassam le a lányomat az ujjszopásról?

Figyelt kérdés

10 éves. Mindig szopta az ujját. És nem csak este csinálja, hanem ha néz filmet vagy mesét, bármit...

Én hiába mondom. Már azt is mondtam neki, hogy bekenem csípős paprikával. Egyszerűen nem hagyja abba. Már a fogai is csúnyák tőle.

Remélem az érettségire nem ujjszopva megy...


Esetleg van valami ötletetek, hogy hogyan szoktassam le róla? Annyira ciki. A húga nem csinálja ezt.



2020. aug. 3. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Kend be a körmét keserű körömlakkal. Én is sokáig szoptam az ujjam, de ez az egy segített. Borzalmas íze van, hamar leszoktam róla
2020. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Anyukám engem anno azzal fenyegetett, hogy tyúxarba rakja az ujjamat. Na attól beijedtem és nem csináltam.
2020. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
HA nem stresszelnéd a gyereket, már régen abbahagyta volna. Most föleg azért szopja az ujját, mert ideges, mivel állandóan ezzel zaklatod, ahelyett, hoyg békén hagynád.
2020. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha meglátod hogy szopja,akkor adjál neki cumit.
2020. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
4 nagyon okos ötlet. Utána meg már csak a cumiról kell leszoktatni
2020. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig békénhagytam. És ez lett belőle. Tiszta ciki.

A keserűt azt kipróbálom, köszönöm! :)

2020. aug. 3. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én kisebb lányom 7 éves koráig szopta az ujját.

Nagyon szeretett volna valamit megkapni, ami nagyobb értékű, ezért azt mondtam neki, hogy következő szülinapjára megkaphatja, de csak ha leszokik az ujjszopasról. Másnaptól nem szopta az ujját.

Nálunk ez működött, másnál nem biztos, hogy beválik, de egy próbát talán megér.

2020. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Keserű körömlakk. Nekem azóta nem volt gond ezzel. És csak egyszer próbálta meg. Elment tőle a kedve hamar.
2020. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg apa arcszesze, spray-je is segíthet.

Nálam az vált be, anyu befújkodta az ujjam es jó szar íze lett utána , ha bekaptam. Asszem 1 hétig próbálkoztam még, de leszoktam róla sikerrel.

2020. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, megpróbálom őket, az egyik csak beválik! :)
2020. aug. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!