Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem szerint amit itthon...

Férjem szerint amit itthon csinálok az semmi és semmirekellő vagyok,miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Ez egy ma esti veszekedés, szószerint idéztem tőle.Van egy 4 évesünk és egy 5 hónaposunk.A nagy másfél hete nem jár oviba, szeptemberig itthon vagyok a 2 gyerekkel.Nap közben természetesen csinálom az itthoni teendőket, főzni még nem főzök, azt rendelni szoktuk.A kicsi még többször ébred éjszaka, sajnos nem szopizik, így 24 óra alatt 6x fejem neki a tejet (ami alkalmankémt 40 perc).Férjem irodai munkát végez.Eddig is mindig mondta, hogy jó dolgom van itthon, nem csinálok itthon semmit stb. stb.Ma haza jött és mondta vigyem el a nagyot valahová,ő itthon marad a kicsivel.Így is volt másfél óráig voltunk oda, mikor haza jöttünk,közölte, hogy végre már hogy otthon vagyunk mert a kicsi végig nyűglődött.Most este elrendeztem a kicsit, megetettem, elaltattam, a nagyot ő fürdette.Leültem egy kicsit,mikor idegesen kijött a fürdőből és közölte hogy fürdessem meg a nagyot mert én azért kapom a fizetésem hogy a gyerekeket rendezzem.Mondtam,hogy én is fáradt vagyok, illetve itthon volt másfél órát,tudott egy kicsit pihenni (ezt direkt mondtam neki,mert szerinte egy pár hónapossal nem kell semmit csinálni, lehet mellette pihenni).Majd elkezdett kiabálni hogy ő lehúzott 9 órát a munkahelyen és fáradt és én semmibe nézem,hogy ő dolgozik.Mondtam neki ez egyáltalán nem így van, viszont ő semmibe nézi, hogy itthon miket csinálok, velem van a 2 gyerek 0-24 ben.Erre azt mondta röhögve hogy ez semmi,ez nem munka,menjek és húzzak le 9 órát az ő munkahelyén, de úgysem bírnám. (Én is irodában dolgozok/dolgoztam tudom mi van ott) Amúgy meg egy semmirekellő vagyok, és amit kiszar okosabb nálam (szintén tőle ideztem) Azt azért tudni kell hogy több diplomám van, van munkahelyem onnan jöttem el szülni elég jó Csedet és Gyedet kapok.


Teljesen összetörtem, egy felnőtt,iskolázott ember, hogy lehet ennyire primitív?!?!?!?És még akar egy gyereket, hát így hogy?!?!A sárga földig aláz...



2020. aug. 4. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy vállalj vele harmadik gyereket!!! Egy dolgot vállalj, egy jò válòperes ügyvédet!
2020. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%
Átfutottam, amit írtál, de már az elején tudtam a választ; azért csinálja ezt, mert bántalmazó kapcsolatban élsz. Hogy ezt te több diplomás értelmes, értékes nőként meddig tűröd, az már csak tőled függ.
2020. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%
Korábban is viselkedett így veled?
2020. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
81%

Nem voltak korábban jelei annak, hogy a férjed ilyen?


Vagy egész máshol szorít a cipő? Pl. a szexuális életetek rendben van? A férjed szerint is?

2020. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos rendszeresen megkapom, hohy nem csinálok semmit,illetve ha mégis akkor azt biztosan nem jól.Mióta megszületett a második gyerek azóta ilyen, pedig akartuk a babát, 2 év kellett mire sikerült a tesó.Az elején azért cseszett le mert nem ment a szoptatás, azt mondta azért mert lusta vagyok.Persze mivel volt tejem ezért fejem a kicsinek,na erre is megkaptam, hogy azert fejek hogy az idő alatt nézzem a tv-t, illetve csak lógatom a csöcsömet. (Szintén szo szerinti idézes)
2020. aug. 4. 22:07
 6/54 anonim ***** válasza:
98%

És te ezek után vele maradsz????

Bakker én nagyon elnéző tipus vagyok de ez megbocsáthatatlan.

2020. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
97%
Neked nem férjed van, hanem időutazó cro-magnon-i ősembered, basszus...
2020. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Mióta megszületett a kicsi 1x volt együttlétünk ami jó volt, tényleg.De mivel a gyerek születése óta így viselkedik,nekem nincs is kedvem hozzá,gondolom ő meg azért feszült mert nincs szex és így vezeti le...nem tudom.Csak az a baj, hogy a testemre is negatív megjegyzéseket tesz, megjegyzi,hogy ideje lenne normálisan enni,meg fogyni.Mondtam neki,hogy persze fogok is, amint elkezdődik a hozzátaplálás mert én sem érzem jól magam a bőrömben,csak legyen egy kicsit türelmesebb.
2020. aug. 4. 22:17
 9/54 A kérdező kommentje:
Első gyerekünl extrém koraszülött volt,nem tudtam tejed adni a kicsinek, nem indult be.Most meg hála Istennek van es ameddig ez a fő tápláléka a kicsinek addig nem akarok drasztikus fogyókurába kezdeni.
2020. aug. 4. 22:19
 10/54 anonim válasza:
4%

Egy kicsit gondolj már bele a férjed helyzetébe. Fáradt, dolgozik a családért, ő a családfenntartó. Koronavírus van, még várhatóak elbocsátások, ez sok ideggel jár.

Most annyira túlzóan bántó szavakat nem mondott, ezt elnézheted. Gondolom, te se vagy tökéletes. Ő is sok hibádat elnézheti.

Egy párkacsolatban sokat kell tűrni mindkét félnek. Lehetne rosszabb párod is. Persze, jobb is, de nem valami súlyos a szituáció. Nincs fizikai támadás leírva. A férfiak eleve sokkal érzéketlenebbek, mint a nők.

2020. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!