Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom mindig rászól a gyerekünkre, hogy csendbe legyen?

Figyelt kérdés
Egész nap én vagyok itthon a 4 éves fiúnkkal és estére már tényleg elég fárasztó. Folyton beszél, nem tud 2 percig egy helyben ülni, nagyon eleven. Az apja este 6-7 körül jön haza munkából és pihenni akár de nem tud mert folyton beszél neki a kisfiúnk, erre ő rászól, hogy hagyja békén meg legyen csendben mert tvzni akar. Valamennyire érthető mert fizikai munkát végez és fáradt de úgy sajnálom szegényt is, hogy ő szeretne az apjával is lenni. Sajnos már több hónapja ez megy mióta a párom munkahelyet váltott és többet dolgozik. Próbáltam ezt vele megbeszélni már de csak az a válasz, hogy ő nagyon fáradt értsem már meg.
2020. aug. 7. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
10 percet azért lehetne szánni a gyerekre.
2020. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az nem jatszik, hogy ha hazajon, egyutt vacsoraztok, akkor utana leviszed a gyereket bicozni v setalni , fel ora-orat, addig a ferjed is tud tisztalkodni, nyugton lenni 1 orat. Aztan ha visszajottok, akkor kis nyugi utan lehet jobban foglalkozna vele, bar egyebkent szerintem kcsg dolog amit a ferjed csinal.
2020. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg a pároddal, hohy legyen x idő, amíg játszik a gyerekkel, ugyan pedig vidd el te játszani.
2020. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha hazaesik a melobol faradtan, ehesen, koszosan en megertem, h nem a gyerek szovegelesere vagyik eloszor. En is ugy csinalnam, ahogy az egyik valaszolo irta, fel ora-ora nyugi, h addig osszeszedje magat, eszik, furdik, kavezik, nyugton van, de onnantol vegye ki a reszet rendesen. Ha kell jatszon, beszelgessen vele, furdesse, altassa stb.
2020. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy persze, megérted, ha fáradt, akkor ne foglalkozzon a gyerekkel. Csak akkor majd 15 év múlva ne rinyáljon, hogy jaj, nincs jó apa-fiú kapcsolat közöttük, és ne fogja a fiára.
2020. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Én kimentem mindig az udvarra a lanyunkkal amíg kicsi volt, ha úgy éreztem, az apja pihenni akar. Ő is fizikai munkát végzett, de annyira sose volt fáradt, hogy ne akarjon a lányával játszani.

Hétvégén próbáljon meg többet pihenni a férjed, más ötletem nincs.

Menjetek ki az udvarra, ha tömbhazba laktok, akkor menjetek el sétálni, szaladgálja ki magát a gyerek.

2020. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Minek csinál az ilyen gyereket...
2020. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Aki szerint igaza van a férjnek, az mit gondol? Ha ovis lesz a gyerek, tehàt anya is visszamegy dolgozni, akkor a gyereknek kuss? Mindketten meresszék a ..csàjukat a tv előtt hisz dolgoztak? Apropò, a gyerek haza is jöjjön egyedül nem? Vagy én értem fére és ez a luxus csak apának jár? Az oké, hogy anya megy érte, főz, takarìt. Mert apa melò utàn pihenni akar semmi mást... Remélem legalàbb panelba laktok, nehogy màs dolga legyen kint....
2020. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8!


4 éves, ergo nagy eséllyel már egy éve óvodás kellene hogy legyen anya pedig dolgozhatna. Úgy tűnik nem így van, anya otthon van, nem dolgozik.

2020. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel tanár vagyok így itthon vagyok nyáron 1,5 hónapot és a gyereket se viszem ilyenkor oviba ha annyira érdekel!
2020. aug. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!