Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A férjem húga nem tud rendesen...

A férjem húga nem tud rendesen vigyázni a gyerekünkre, de a férjem őt védi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor rá kell bíznunk, de csak árt a kisfiúnknak,mert nincs türelme hozzá .pl.hogy éjszaka ne járkáljon azt mondja neki,hogy kint van a folyosón egy nagy kígyó.A gyerek meg már otthon is sír ha leoltjuk a villanyt,mert fél a kígyótól.Meg olyanokat mond neki,hogy ne nyúlj a sütőhöz,mert meghalsz.Egyszer az abortuszról beszélt a barátnőjével,és mikor a fiam megkérdezte,hogy mi az,ő szépen elmagyarázta...Mondtam már a férjemnek,hogy kérdezzünk meg mást,hogy nem tud-e vigyázni rá,de azt mondja,minek,húgánál van a legjobb helyen...Elfogult iránta.De szerintem nem normális...

2016. dec. 11. 18:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez így tényleg nem normális. De vele nem tudnátok erről beszélni?
2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

Ha te, az anyja károsnak véled, akkor váltanotok kellene.

Persze felmerül a kérdés,

- hány éves a kisfiú,

- hány éves a férjed húga,(bár Amerikában az az elmebaj a divat, hogy 12-14 éves "bébiszitterekre" bízzák a gyereküket.

- miért mászkál a kisfiad éjszaka?

Lehet, hogy a problémát egy behatóbb beszélgetéssel a húggal meg lehetne oldani és nem sérülne a családi béke, ha egyébként tényleg megbízható.

2016. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
Maradj otthon te a gyerekeddel, és nincs probléma.
2016. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne éjszakára bárkire is bízni a kicsit?
2016. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Miért is kell sokszor rábízni, éjszaka, ráadásul nem is a ti lakásotokban? ( mert azt írod, itthon IS sír...)
2016. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem ártó szándékkal ijesztgette, gondolom nem egy tapasztalt gyerekvigyázó, inkább megbeszélhetnéd vele a dolgokat.Amúgy én is inkább családtagban gondolkodnék nem másban, mint a férjed. És vedd azt is számitásba, hogy ő mégis a te gyereked, lehet, hogy a húgának is fárasztó, csak nem akar bunkó lenni és sajnos ilyen zagyvaságot talál ki, mert épp a gutaütés kerülgeti, hogy a fiad meg ne égesse magát.
2016. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen "emberek" vannak. Ez a rettegés a későbbiek folyamán kihatással lesz a gyerekre.

Meghallgattam volna, hogy meséli el az abortuszt. Elkapart méhecske v mi a fszom? :DDD

2016. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit mintha pofátlanok lennénk, tehát szerinted teljesen rendben van, hogy az elmondás szerint sokszor éjjelre lepasszolod a gyereked, de az már nincs, ha nem a te szájad íze szerint neveli és nem ad bele 100%ot a TE gyereked nevelésébe?! Csak mond már el légy oly kedves, mi a halálért is kéne neki gondozni a TE gyereked?!
2016. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
*gólya :D
2016. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
4 éves a fiam,a sógornőm 27.Nem jellemző,hogy mászkál éjszaka,valószínűleg enni/inni,pisilni kelt föl. Ha mindketten éjszakások vagyunk csak akkor bízzuk rá,nagyszülők messzebb laknak,a húg ugyanabban a városban mint mi.Ő nem óhajt átfáradni hozzánk,reggel meg haza,de a férjemnek úgyis útba esik a munkahelyére . Próbáltam vele beszélni,de annyi a válasz,hogy mi baja lesz tőle a gyereknek?Éretlen,butácska lány,de szerintem direkt szórakozik vagy ha ennyire nincs türelme egy gyerekhez akkor nem értem minek vállaja el.
2016. dec. 11. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!