Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt férjem mostani barátnője...

Volt férjem mostani barátnője (van egy közös 3 hónapos gyerekük) ki tett több képet is a mi közös 6 éves gyerekünkről. Van e joga hozzá?

Figyelt kérdés
Volt férjem azzal érvelt, hogy ő is megosztotta a közösségi oldalán, így nem perelhetem be ezért a pàrját, mert be akartam, azt mondta miután ő nyilvánossá tette azt más is megoszthatja. nagyon idegesít. Igaz ez vagy feljelenthetem? Semmi joga nincs a gyerekemről posztolgatni...nincs köze a gyerekhez.

2018. nov. 6. 22:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
Bazzeg...ez neked miért fáj? Örülj neki, hogy más is szereti a gyereked!
2018. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nézz magadba egy kicsit.. amilyen indulatosan írsz, mintha az irigység és a féltékenység beszélne belőled. Vajon megkérted szépen szerencsétlen férjedet és barátnőjét, hogy vegye le a képet a gyerekedről (ha egyáltalán tényleg ez zavar)? Vagy rögtön támadsz, perelsz, utálatoskodsz?
2018. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
*volt férjedet
2018. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Kérdeztem valamit, csak kiváncsi vagyok. Van e így joga hozzá vagy nincs ennyi
2018. nov. 6. 23:05
 5/49 A kérdező kommentje:
Ja és am mondtam nekik de azt monták hogy nem szedik
2018. nov. 6. 23:43
 6/49 anonim ***** válasza:
96%
A szülő beleegyezésével tehet ki képet a gyerekről bárki. Az apuka nyilván hozzájárult, így nem érdemes feljelenteni.
2018. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Ha az apuka engedélyezte, akkor van joga hozzá.
2018. nov. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom apuka j9gait nem vonta meg a bíróság, így az ő hozzájárulásával nyugodtan kiteheti.

El kéne már fogadnod, hogy nem kapod vissza a férjed. Mást szeret, amit nem csodálok az írásod alapján. Ne legyél nevetséges.

2018. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%
Amikor egyedül vagy, mert mondjuk az apjával van a gyerek, azt az időt érdemes lenne magadra szánni. Annyira süt a rosszindulat az írásodból h tényleg jót tenne neked egy alapos önismeret. A pszichológus sem lenne rossz ötlet. A kórházi ingyenes ráadásul. Picit rendbe tenné a lelked. Erre azért lenne szügség, mert még ha nem is mutatod ezt a viselkedést a gyerek előtt, attól még ő érzi, ezzel pedig megmérgezed a kapcsolatát az apjával.
2018. nov. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mkvel az apa hozzájárult



Célravezetőbb lenne kommunilálni, és megkérni a férjedet

( nem szükséges a barátnőt), hogy legyenek kesvesek a gyerekről nem posztolni képeket, a meglévőt leszedni


Nem pereskedni.. Az nem célravezető.


Nem kelnhárpiaként viselkedni, mert csak nevetségessé teszed magad

2018. nov. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!