Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik edzettek azért,...

Anyukák, akik edzettek azért, hogy visszanyerjék a jó alakot: szülés után hány héttel kezdtétek az edzést, mit edzettetek, hány percet és 1 héten mennyiszer?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Császárom volt, és csak 6 hónappal később kezdtem el.

Interneten találtam jó kis tornagyakorlatokat, és vettem egy edzőgépet is. Sokat sétálok a babával, heti több alkalommal órákig rovom vele az utcákat. Eddig 13 kg ment le, fél év alatt.

Nekem nem a szülés előtti alakomat kell hogy visszanyerjem, hanem teljesen át kellett állnom egy másik életmódra, ha jót akarok magamnak. Még vissza van 30 kiló.

2020. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Császárom volt, kb. 4 hónap volt, amire rávettem magam az edzésre.

Nem a császár miatt, addigra beállt a napirend, így tudtam fix. időpontot találni.

Elliptikus edzőgép, nyújtó gyakorlatokat csinálok vagy jógázom. Napi 30 perc. Elrején heti 3-4 nappal kezdtem.

Nemrég volt hasonló kérdés, ott is vannak ötletek.

2020. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
2 hónapos a kislányom. Egy hete kezdtem újra tornázni. Csak azért vártam eddig mert a kontrollt meg akartam várni és szabadság miatt kitolódott. Egyébként 6 hét után mentem volna. Normál úton szültem, második babámat.
2020. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
9 héttel a császárom után kezdtem a Gyerünk Anyukám szülés utáni regeneráló programját. Most már a harmadik 8 hetes edzésprogramot fogom kezdeni szeptemberben. Nekem nagyon bejött és sokat segített a core izomzatom megerősítésén ill. a gátizmok regenerációjában.
2020. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én is kb két-három hónap után kezdtem újra futni. Nagyon óvatosan, először csak másfél km-t, aztán lassan növeltem.
2020. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a válaszolókat, hogy közületek hányan szoptattatok fél évig edzés mellett?
2020. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, egy évig szoptattam.
2020. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. 5 hónapos a lányom és még aktívan szopik. Jövő hónaptól kezdjük a hozzátáplálást.
2020. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!