Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüleitek mennyire szólnak...

Szüleitek mennyire szólnak bele abba, hogy a kis gyermekeiteket hogyan nevelitek?

Figyelt kérdés
A beleszólás alatt most csak arra gondolok, mikor kéretlenül, erőszakosan mondják meg véleményüket saját szemszögükből, és nem fogadják el azt, ahogyan ti nevelni szeretnétek a csemetét. Tehát ha te tanácsot kérsz tőlük, vagy csak szimplán mondanak egy jó tanácsot, arra nem vonatkozik ez a kérdés. Vagy hagynak titeket teljesen kibontakozni?
2020. aug. 10. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg se próbálják mert ismernek. Mondhatnak bármit úgyis úgy csinálom ahogy nekem/nekünk jó. Max annyit érnek el hogy veszekszünk.
2020. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így semennyire. Viszont én megkértem őket, hogy ha valami nagyon durva hülyeséget látnak tőlem, akkor szóljanak. Sajnos elképesztő rossz példák vannak a családban gyereknevelés terén, és a szülők egyáltalán nem veszik észre, hogy marhaságot csinálnak.
2020. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, eleve nem ilyen típusok másrészt anyósom ha néha próbálkozik is apró tanácsokkal akkor is csak csendben a férjemnek mondja mert tudja, hogy engem nem érdekel. A férjemet sem, meg is szokta neki mondani. 😁
2020. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Megpróbálta, pl a 4 hónapos csak anyatejes gyerek száján akarta letuszkolni a villával összetört húslevest. Akkor helyretettem csúnyán, azóta csak puffog.
2020. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nálunk mindenki normális ilyen téren. Anyósom néha mond ezt-azt, de tudja, hogy vagy megfogadom vagy nem. Nem erőszakoskodik. Amikor meg valamibe nagyon belelendül, rászólok, és leáll.
2020. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálták. Nem jött be. Azonnal meghúztam a határokat, gyorsan belejöttek és most már először kérdeznek, utána beszélnek. Ez egy új szerep nekik is, az elején kell lerakni, hogy meddig lehet elmenni ebben.
2020. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem beleszólásnak, ha elmeséli, ő hogyan csinálta vagy csinálná, se anyutól, se az anyósomtól. Miért venném annak? Neki van tapasztalata, nekem nincs. Meghallgatom, aztán vagy kipróbálom, vagy nem.
2020. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
7 Direkt leírta, hogy nem az ilyen esetekre gondol 🤦🤦🤦🤦
2020. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyam semennyire

Abszolut alkalmazkodo ebben sot szigorubb is mint en 🙂

2020. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!