Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaköszöntő csomagba miket...

Babaköszöntő csomagba miket érdemes rakni? Kismamák ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

Amikre eddig gondoltam:

Baba rongyi/rágóka

Babaolaj

Hintőpor

Pelus

Textilpelenka

Sudocream

Cumi

Egy rugdalozó

Kis textilcipő vagy kesztyű /sapi


Kinek milyen ötlete van mi az ami még hasznos lenne?


2020. aug. 11. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Amiket felsoroltál, annak a nagy részét nem használtuk, a többiből meg egy márkához ragaszkodtam és volt belőle elég. Szerintem csak az ajándékutalvánnyal mehetsz tutira.
2020. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Hintőport, babaolajat nem tennék bele.


Pelus, tudod milyet szeretne használni? Mosi-eldobható?


Ami hasznos lehet még:

Esetleg, tejtároló zacsi, vagy pohár, később nasinak is jó, vagy pürék fagyasztására. Melltartó betét.

Dentinox vagy Dologél majd fogzásra.

Kanál, van ez a gyógyszeradagolós.

Az jól jöhet a vitaminok beadására is.

2020. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg előke, nyáltörlő kendő.

Bambusz pelus, nagyobb méretű, nyári takarónak is szuper.

2020. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha olyan viszonyban vagy, akkor akár meg is lehet kérdezni. Én finoman jeleztem a rokonságnak, hogy ruhánk több mint elég van, kíváncsi vagyok hogy mennyire ment át az üzenet.

Amikor kolleganőkkel készítettünk ajándékba pelenkatortát, ott az egyik anyuka mondta, hogy kencéket ne nagyon adjunk, mert vagy tudják használni, vagy nem. Pelusból meg nem a legkisebbet vegyük, azt hamar kinövi.

2020. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Gondolj az anyukára is szerintem egy kicsit.

Rakj a babacuccok mellé gyümölcsteát, egészséges ropogtatnivalót pl. almaszirom, aszalt gyümi, biztos örül neki :)

2020. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Uhh, ezeknek nagyrészt én nem örültem volna. Hintőport és babaolajat nem használtunk. Cumit sose kapott a gyerek, viszont kaptunk egy rakással, mind eladtam...

Pelus, textilpelus jó ötlet. Esetleg nyálkendő, ruha (de nagyobb méret, inkább 68-74 az évszak figyelembe vételével.

2020. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg rakhatsz bele tejszaporító teát, karamalzt.

Zabkását több ízben, jót tesz a tejtermelésnek.


Esetleg, egy mini ital mehet bele a büszke Apukának is.


Cumisüveget, vagy ivópoharat. Lehet csak később fogja használni, de talán örülne nekim

2020. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Mindig mindennek örültem, amit kaptam mert tudtam, hogy szeretettel válogatták össze.
2020. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Senki nem mondta, hogy nem szeretettel adják, de a kérdező hasznosat szeretne. Számomra ezek nem lettek volna hasznosak és nagyrészt azok sem, amiket a válaszolók soroltak fel.
2020. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Hintőport, babaolajat, szundikendőt, cumit sose használtunk. Pelusból mosit hasznalunk. Sudocremet is csak akkor ha fogzás van és kikezdi a popsit.

Textilpelus és ruha is csak akkor jó ha nincs már millió. Nálunk pl annyi textil pelus volt, hogy hiába volt bukós így is maradt 1 csomag bontatlan.

Tényleg érdemes anyukát megkérdezni minek vennék hasznát. Meg anyunak a nasi az jó ötlet

2020. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!