Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második babánál, ha kis...

Második babánál, ha kis korkülönbséggel érkezett és ugyanolyan nemű, miből vettetek újat neki?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy ha nem volt gond a matraccal, akkor is újat vettetek?

Textilpelusok, ruhák (persze, ha nem voltak bolyhosak) akkor is újat vettetek?


Vagy, mi volt az, az eü-i felszereleséken kívül, amiből sajátot vettetek a kicsinek?


Illetve, játékok miatt nem volt féltékenység?


2020. aug. 12. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

15 hónap van köztük, de vettünk a kicsinek is új ruhákat, a nagyrésze viszont a nagytesótól maradt. Cumit, pelenkát ilyesmiket nyilván újat vettünk. Matracot igem, mert még a "nagy" is kiságyban aludt akkor. Ja meg emiatt új kiságyat is. Bár mi nem gondoltuk túl, mert mindkettőnek a kb. legolcsóbb ikeás babázását vettük 30ezerért. Játékból is lett néhány új.

Ha viszont nem egy évszakban születnek, akkor én valószínű vennék még ruhákat, mert amit, mondjuk a nagyobb hordott nyáron, a kisebb nem fogja télen hordani.

Nálunk a nagyobbik novemberi, a kicsi meg februári, úgyhogy a ruhák legtöbbjét hordta/hordja, amik a nővérétől maradtak.

2020. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az előttrm lévőmé láttam meg, testvérbabakocsi,ezt kihagytam de ezt is vettünk.
2020. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak amibol kellett, mert mas evszakban szulettek. De ruhak es egyebek nagy resze szep allapotu maradt. Persze kapott par ujat, csak mert nem tudtam nem megvenni. De alapbol volt mindenunk.
2020. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!