Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek változott a személyes...

Nektek változott a személyes higiéniátok baba megszületése után vagy ugyanolyan ápoltak maradtatok? (Fog/hajmosás, fürdés, smink stb)

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Higiénia változatlan, a sminkről leszoktam, inkább tartós megoldásokkal oldom meg, hogy ugyanúgy nézzek ki. Pl. tartós szemöldökfestés a napi kihúzás helyett, műszempilla a spirál helyett (nem a transzvesztita jellegű, tényleg csak úgy nézek ki, mintha ki lennék festve spirállal). Csak BB krémet kenek magamra. Szóval látszatra nem vagyok más, csak másképp érem el ugyanazt.
2020. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Az elején nem sminkeltem magam,mert nem érdekelt,mivel bent voltam a babával.Nyilván gogat mostam és fürödni is fürödtem!Viszont az úgymond extrákkal nem foglalkoztam.Most 3 honapos mult,kb.2 hete befestettem a hajam,ha megyunk vslahova már sminkelek is.
2020. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanolyan ápolt maradtam. Miért zárná ki a kettő egymást?
2020. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanolyan ápolt. De gyerekek előtt is "low maintenance" voltam. Az arcápolásra, hajápolasra nagy gondot fordítok, de se kozmetikusra, se gyakori fodrászra nincs szükségem.

Nem járok szoliba, körmöshöz. Nincs festve a hajam (szeretem a saját színét és 35 évesen se őszülök), nem sminkelek (anélkül is szépnek tartom magam).

2020. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

A higiénia, ápoltság maradt. De azóta nincs körmöm, és ritkábban sminkelem magam (egy bevásárláshoz vagy sétához minek?), csak akkor ha elmegyünk valahova hétvégente, vagy találkozunk valakivel.

Bevallom az első 2 hónap nekünk nagyon nehéz volt, előfordult, hogy pár napot csúszott a hajmosás, borotválkozás, sőt, párszor kimaradt a fogmosás is, mert azt se tudtam, nappal van-e vagy éjszaka és 2 nap telt el vagy 1 hét :D Alapból volt, hogy hajnal 2-kor vacsoráztam. Zombi voltam, örültem, ha tudtam enni meg wc-re menni (igen, annyira nehéz volt, hogy még ez is kb luxusnak számított akkor). Fürdés volt gyakrabban is, mert nyár volt és iszonyú meleg.

De szerencsére ez az időszak hamar véget ért, és "visszakaptam" a régi önmagamat

2020. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem változott semmi. Persze mokir nagyon nagyon fáradt vagyok, akkor nem csinálom meg a frizurám, csak felvarározsom egy laza kontyba.. Sminkelni csak akkor szoktam amikor megyünk valahova, de egy sétához nem kenem ki magam. Kozmetikushoz havonta járok, kiskezelésre és gyantáztatni. Hajat festetni pedig eddig kb 2szer voltam, balayage ez hosszú idő és nincs hozzá időm, kedvem, türelmem, de szép természetes hatása van.
2020. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Minden ugyanolyan csak a fürdést hatványozottan értékelem, képes vagyok órákig ázni amikor van időm; csend van, egyedül lehetek, csodálatos. Sminkes vagyok ezért a sminkre ugyanúgy figyelek de előnyben részesítem a “no makeup makeup” típusú gyors és szolid sminkeket a hétköznapokra. Itthon géllakkozom mint ezelőtt. Hajat ugyanolyan gyakran, hetente kétszer mosok mint a gyerek előtt. Semmi nem változott az öltözködésemben sem. Szerintem a gyerek csak annak gát ezekben, akiknek gyerek nélkül sem volt ilyenekre igénye.
2020. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
No makeup makeup? Jajj itt vagy? Mesélj milyen volt a szülés, rá tudtad bízni a csecsemősökre a babát, hogy kisminkelhesd magad?
2020. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
8: nem tudom miről beszélsz, szerintem összekeversz valakivel. A kórházi napokon én nem sminkeltem és végig velem volt a babám.
2020. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanolyan mind smink,öltözés,hajfestés tekintetében. Két dolog változott,az egyik hogy még van rajtam 5 kiló plusz de csak 2 hónapos a baba,le fog menni. A másik hogy most nincs gél lakkom de az lehet nem is lesz mert sajnálom rá az időt.
2020. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!