Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerős akivel az...

Van olyan ismerős akivel az ellenkező gyermeknevelési elvek miatt elhidegültetek egymástól?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha megszakadna a kapcsolatunk de egyre nagyobbnak érzem köztünk a szakadékot. Nagyon sok téren mások az elveink. Nem szólunk bele egymás dolgába, de őszintén megmondom, ahogy egyre idősebbek a gyerekek, úgy egyre unszinpatikusabb sok dolog amit csinál. Nyilván ez fordítva is igaz lehet
2020. aug. 12. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, akit már korábban is ismertem, és azért távolodunk el, mert a gyerekét máshogy nevelő, mint én az enyémet. Olyan van/volt, akit a terhesség kapcsán ismertem meg, jóban lettünk, de egy idő után irritalt, hogy miket művelt. De az már nem eltérő nevelési elv, inkább nettó emberi felelőtlenség. Nem olyan dologról volt szó, hogy máshogy etet, altat, más dolgokat enged meg, ennél sokkal durvább dolgai voltak, amikhez én nem szerettem volna asszisztálni.
2020. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!