Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan mennyivel, mit es...

Szules utan mennyivel, mit es mennyit kezdtel mozogni/sportolni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

eleinte csak kocogás volt, azután a gyerek 1,5 éves korában kezdtem ilyesmi 13 perces tornákat, ami megy is gyerek mellett

https://www.youtube.com/watch?v=TWU-kzlgM-4

https://www.youtube.com/watch?v=M21jeAuXiiQ


2 éves korában tökéletesen ugyanolyan vagyok mint szülés előtt, csak 2 évvel idősebb

2016. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*vagy kb 9 hónapos korában, nem 1,5..nem emlékszem pontosan..még mászós tipegős volt
2016. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4hónaposan kezdtünk heti 2x babamama tornára járni
2016. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg szoptatok igy nem sportolok, pedig elotte hegymaszo voltam :)

1,5 eves

2016. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 hónap telt el, gyönyörűen szét van nyílva a hasizmom és jó kis köldöksérvvel lettem gazdagabb, úgyhogy max a nagyobb után futok...
2016. nov. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is otthon tornazom. 6. het letelte utan kezdtem mindket szulesem utan...eloszor csak 5 perces gyakorlat sorral, hetrol hetre novelve az adagot..minden masnap tornaztam...az elso szulesemnel ezzel meg a szopival 12 kg ment le a lanyom egy eves koraig. most a masodik szulesem utan jarok ket honappal, ugyanezt a modszert viszem, szinten 12 kg all még előttem :)
2016. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyelore sehogy, 52 kg vagyok (170 cm) , pont mint 13 evesen
2016. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. En alapbol vekony vagyok, a terhessegek alatt is keveset hiztam (8-12 kilo kozt a haromnal) viszont szoptatas alatt mindig... lassan, de biztosan. A ket nagyobbamat 1,5 - 1,5 evig szoptattam es mindketszer kb 8 kilo jott fel, amit mindig csak a szoptatas befejezese utan tudtam leadni. Most a harmadik 1 honapos es szeretnem elejet venni ennek. Fogyozni nem fogok, ezert szeretnek valamit mozogni.

Az a valaszolo, aki 5 perces tornakkal kezdte, sajat kutfobol vagy valamilyen video alapjan o is? Mire tornaztal?

Az elsonek kulon kosz a linkeket.

2016. nov. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!