Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el nemi...

Mikor kezdtetek el nemi életet élni újból a szülés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kort is írjatok.

Nem volt furcsa?

Milyen érzés volt?

Milyen gyakorisággal?

Nap melyik szakában?

A baba hol van akkor?


Előre is nagyon köszönöm! 😊



2020. aug. 20. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

6 hetes kontroll után, mikor zöld utat adott az orvosom.

28 éves voltam akkor.

Már nagyon vártam és ugyanolyan jó volt, mint szülés előtt.

Heti többször.

Általában este.

A baba a szobájában, a kiságyban aludt.

2020. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
100 nap után
2020. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Melyik napszakban? Az neked nem mindegy?
2020. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
30 éves vagyok. 6 hetes kontroll után. Iszonyatosan fajt. Kb a gyerek 5 hónapos korában tudtunk rendesen szexelni, addig néhányszor próbáltuk, de azonnal abba kellett hagyni a fájdalom miatt. Volt gatmetszesem.
2020. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

6 hetes kontroll utan, ahigy hazaertunk:D Nagyon kivantuk mar egymast.

Szinte ugyanolyan volt mint elotte, picit fajt csak.

Az elso heten minden nap, volt,hogy tobbszor is. Aztan visszaálltunk a megszokottra, hogy hetente tobbszor, de nem minden nap. Akkor mikor a baba alszik, leginkabb este.

(Fun fact, hogy az elso amusingly ossze is jott nekunk a masodik gyerkoc. 10 hetes volt a kicsi, mikor pozitiv lett a tesztem. 11 hónap van köztük.)

Most 3 honapos egyebkent a kisteso, nala viszont nem azonnal a 6 hetes kontroll utan voltunk egyutt, szerintem kb 8.heten viszont az egyaltalan nem esett jol, ugyhogy abba is hagytuk es most 2 hete állt vissza minden:)

2020. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Császarral szültem. A 6 hetes kontroll napján szexeltünk először, este amikor a kicsi aludt. Nagyon kívántuk már egymást. Érdekes hogy a sebem nagyon sokáig fájt,kb.fél évig de szex közben sosem volt kellemetlen. Hatalmasnak éreztem a páromat de nagyon jó volt.
2020. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi is a kontroll után egyből, de simi addig is volt, a falat kapartuk már mindketten. Fantasztikus volt, semmi nem fájt. Nálunk is hamar jött a tesó, tettünk is érte rendesen. 😅 13 hónap van köztük, vele is a kontroll napjáig bírtuk tűrtőztetni magunkat.


Azonnal visszaállt a heti 4-5 alkalom, a gyerekek a szobáikban alszanak közben. 27 voltam az elsőnél, 28 a másodiknál.

2020. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

6hetes kontrolon fogamzásgátlot irattam. Hát ez nem az én gyógyszerem volt, 2 hónapig véreztem majdnemcsak folyamatosan mellette. Dokit és gyógyszert váltottam, egyből elmúlt a vérzés, akkor vágtunk bele. 3 hós volt akkor a fiúnk.

Mi este, mikor a gyerek elaludt. Mivel köztünk aludt, így a nappaliba mentünk ki. Gátmetszésem volt, nagyon féltem az elsőtől, de semmi baj nem volt. Ugyan olyan jó volt, mint a gyerek elött.

27voltam/vagyok.

2020. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!