Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Képek posztolása a gyerekről...

Képek posztolása a gyerekről közösségi oldalra?

Figyelt kérdés

Most, hogy van egy 2 hónapos babám elgondolkodtam ezen. Persze az ember legszívesebben mutogatná mindenkinek a gyerekét örömében, de valahogy azt is érzem, hogy nem sok mindenkinek van köze hozzá, illetve van akinek nem mutatnám meg mégis a közösségi oldalon ez nem kiküszöbölhető.

Ti hogy vagytok ezzel a témával?


2020. aug. 23. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Vannak baráti/családi Messenger csoportjaink, abba küldöm be. Nyilvánosan csak ha valami vicces vagy épp voltunk valahol, valamiert úgy gondolom hogy van üzenete. Azt nem posztolom nyilvánosan naponta, hogy létezik.
2020. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem teszem fel a gyereket a netre és nem küldök szét személyes fotókat sem. Akik fontosak és számítanak, azok meglátogatnak minket és mi is őket. A többieknek meg nem kell tudnia, hogy hogyan élünk, mit csinálunk, stb. Internet előtt se küldtek szét boldog-boldogtalannak családi fotóalbumokat a családok, hogy nézze a férj 2 munkahellyel ezelőtti főnökének felesége, hogy mekkora már Pistike!
2020. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
37%
Szerintem nem nagyon kéne közösségi oldalon mutogatni egy 2 hónapos gyereket. Max ha egy kicsit idősebb lesz.
2020. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert a 2 éves mitől másabb?
2020. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Facebook napi sztori. Aki akarja megnézi. Mondjuk nekem csak tényleges ismerőseim az ismerőseim fb. Rokonok, régi osztálytársak, munkatársak, barátok. Nincs közte olyan aki nem akarnám hogy lássa
2020. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szoktam, nem érdekel, nem is értem miért jó ez, magunknak csinálunk képeket.
2020. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem posztolok nyilvánosba róla semmit. Szeretném, ha majd az első képet ő maga posztolná magáról, amikor elég idős lesz hozzá - 14, azt hiszem, amikor már lehet saját profilja. Közeli rokonoknak és megbízható barátoknak privátban küldök képet róla, ha épp úgy adódik vagy kérnek, ők mind tudják, hogy az a kérésem, hogy csak mutassák, ha valakinek mutatnák, de ne posztolják. Gondolom, az elkerülhetetlen, hogy pl ovis kép stb kint legyen majd valahol, ott csak annyi lesz a kérésem, hogy ne tageljék/írják ki a nevét.
2020. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Én privátban küldök képet családtagoknak, barátoknak ha kérik. Facebook profilom teljesen privát, aki nem ismerősöm, meg se talál. Talán évente egy képet ha ki posztolok. Igazából nem szeretem ha bele látnak az életünkbe.
2020. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Bár nekem még nincsenek gyerekeim, soha nem is fogok ilyeneket csinálni. Családban sem ment ez, ahogyan az előzőknél is, privátban elküldjük azoknak akik ott voltak vagy lemaradtak az eseményről.

De például osztálytársnőmről már körülbelül öt éves kora óta van kétnaponta kép facebookon.

2020. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Én semmit, csakis zárt csatornán családtagoknak néha.


7-esnek: nem elkerülhetetlen az ovis dolog, ugyanis te mint szülô rendelkezel a gyereked személyiségi jogaival. Az ovinak kötelessége a hozzájátulásotokat kérni fotózásról, ill. közzétételrôl, vagy ha ez elmarad, minden további nélkül leszedetheted velük (ha akarod 🙂). Nálunk szülôin kellett aláírni, h engedjük-e vagy nem.

2020. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!