Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Képek posztolása a gyerekről...

Képek posztolása a gyerekről közösségi oldalra?

Figyelt kérdés

Most, hogy van egy 2 hónapos babám elgondolkodtam ezen. Persze az ember legszívesebben mutogatná mindenkinek a gyerekét örömében, de valahogy azt is érzem, hogy nem sok mindenkinek van köze hozzá, illetve van akinek nem mutatnám meg mégis a közösségi oldalon ez nem kiküszöbölhető.

Ti hogy vagytok ezzel a témával?


2020. aug. 23. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%

Azért, azt csak meg lehet érteni, hogy mindenki örül a gyereknek. De azért, ne egy magzatmázas képet töltsenek már fel.

Azért mindennek van határa. De sajnos, igaza van egy előttem szólónak, egyre többen vesztik el a kontrollt.


Meg hiába kíváncsi az ember a barátnőre, unokatesóra stb.

Ha az, állandó jelleggel a pancsolós képeket töltögeti fel.


Vagy, hiába várjuk egy kedves barát újszülött fotóját, ha az nem fb-ra illő fotót tölt fel.🙈


De ezért, nyilván nem altatja senki az összes ismerősét.

Főleg, ha olyan korba ér az ember, amikor gyakori a gyermekáldás az ismerettségi körben.


Meg nyilván sokan vannak, aki nem azért regel be facera, mert annyira szeretné.


Csak sajnos, néha már, pl. védőnő, osztályfőnök, témavezetők, szülői munkacsoport, munkatársak, is azon keresztül tartják a kapcsolatot.


Kivédhetetlen olyannak is regisztrálni, aki a háta közepére sem kívánja az egészet .

2020. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem azzal van a bajom, hogyha néha tölt fel valaki, hanem 10esevel naponta , és igen, törlöm is őket, én aztán nem sopánkodtam. Pl az egyik távoli rokonok anyja felrakott egy szülés utáni képet a gyerekről, az anyja hasán fekszik , alatta meg a nő szőrös -véres micsodája, én eleve azt hittem ezeket törli a Facebook, jelentettem is , de azóta is ott van 😂 nekem is vannak gyerekeim de erre a legkevésbé sem vagyok kíváncsi .. sem a gyerekről készült 600 darab rossz minőségű , ugyanabból a szögből készült, történet és ízlés nélküli képáradatokra
2020. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
59%
22 igen ez jogos. Erre en sem lennék. Nekem szerencsére ilyen ismerőseim nincsenek. Általában egy normális baba fotó helo megérkeztem szöveggel. Aztan meg kb hetente 1-2 kép a maximum de van aki annyit se tesz fel.
2020. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!