Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki úgy készül, hogy ősszel...

Aki úgy készül, hogy ősszel lesz lombikja vagy inszwminációja, nem fél attól, hogy megint leállítják az egészségügyet a covid miatt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz nem lombik, hanem szülés miatt, ugyanezen izgulok.


Az elsőnél, jó, hogy velem volt a férjem szülés alatt, mert szülési komplikáció miatt, a fiam másik kórházba került és a férjem így, vele tudott menni.


Ha most megint covid pánik/lezárás lesz, be sem jöhet 😓. Ha gond lenne, ki tudja, hogy hogyan kerülhetünk át, vele lehetünk-e nagyon félek!


Reméljük a legjobbakat!

2020. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell félni, ha leállítják. Ha összejönne és ilyen járványhelyzetben kellene járnod terhességi vizsgálatokra, szülni, az se neked, se a babának nem lesz jó.
2020. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is októberben vagy novemberben megyünk lombikra, ha nem lesz semmi változás. Ha megint leállítanak mindent biztos szomorú/csalódott/ideges leszek, ráadásul minden papír le is járna ha jövőre tolódna. Viszont mi egyébként is elgondolkoztunk, hogy szünetelünk, de nem a covid miatt. Idén áprilisban volt egy missed ab, mert leállt a szíve a 8.héten. Augusztusban pedig üres maradt a petezsák. Eddig 3 lombikunk volt, és eléggé elkeseredtem már. Szép lenne ha karácsonyra terhes lennék, és jól alakulna, de félek is már ennyi csalódás után.
2020. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bízzunk a legjobbakban, hogy nem lesz megint ilyen... Nekünk tavasszal már ezért csúszott. Aztán kellett még egy vizsgálat, mert egy szakrendelésen januárban elrontottak valamit, majd közölték júliusban, hogy nyàri szünet...

Régóta szeretnénk már kisbabát, és a párom kora miatt egyre inkább ‘sürgető’ lenne, ha többet is szeretnénk majd (40 felett van).

2020. aug. 27. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: Hova jártok, hogy nyári szünet volt? Mi Szegedre járunk a Kaáliba, ott nem tudok ilyenről, hogy nyári szünet lenne. 3. beültetés például júliusban volt.

Spermafagyasztásban nem gondolkodtatok? Ha aggódtok akkor lehet megérné.

2020. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Budai Meddőségi Centrumba járunk. Júniusra kaptunk az újranyitás után időpontot, amikor beutalót kaptunk szakrendelésre. Aztán erre a szakrendelésre (magánorvoshoz) július végén tudtunk menni, majd mondták a meddőségiben, hogy a dokink naptárja tele van meg augusztusban szabadságon lesz.. Szóval kb. alig haladunk, mert mindig mindenhova sokára kapunk időpontot. Mindig csodálkozom, hogy másoknak olyan gyorsan pörög, nekünk meg csak húzódik.. :-(
2020. aug. 27. 14:07
 7/9 A kérdező kommentje:
A spermafagyasztás egyelőre nem jutott eszünkbe, de azt hiszem, utánanézek. Köszönöm a tippet!
2020. aug. 27. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: megértelek:-( mi is sok vizsgálatot fizetősen csináltunk pont ezért mert sokára adnak időpontot.

Ti melyik hónapban mentek újra?

2020. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy csak most regaálok. Vagyis egyszer már írtam, de most nézem, hogy nem jelent meg a válaszom (lehet, hogy előbb léptem ki a telefonból, minthogy elküldte volna).


Mi most megyünk szeptemberben, eredményeket viszünk. Várom már, hogy mit mondanak. Bízom benne, hogy kezdhetünk októberben.

Egyébként én is jártam többször magánorvosnál.. Aztán egyszer másfél hónapot vártam egy időpontra, majd 5 percet voltam bent bent. Felírta mindenféle vizsgálat nélkül a Clostilbegytet, mondta, hogy nézzem magam ovulációs teszttel, és ennyi volt. 10ezer... Ez volt az utolsó, hogy én magán nőgyógyásznál jártam.

2020. szept. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!