Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok szülő miért elfogult a...

Sok szülő miért elfogult a gyerekével kapcsolatban? (Pl.: a szépség relatív, de a csúnya az csúnya. Es akinek nem szép a gyereke, az miért mondja, hogy szép?)

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 22:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En kicsinek ugy neztem ki mint egy fiu raadasul meg szemoldokom se volt olyan szoke voltam. Olyan 14 eves koromra szepultem meg.. most 21 vagyok de kisfiam lesz igy tulajdonkepp olyan rosszul nem jarhat mint en🤷‍♀️ ja meg az apja nagyon szep kisbaba volt
2020. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tehát nem elég, hogy a többi gyerek kicsúfolja vagy csúfolni fogja, még otthon a saját szülei is mondogassák szegénynek, hogy jaj de ronda vagy? Amúgy saját gyerekedet nem látod rondának, legfeljebb észreveszed, ha pl elállnak a fülei.
2021. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11es vagyok, gyonyoru vilagszep kisfiam lett🥰 sokkal szebb mint en voltam
2021. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!