Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Mondták már páran, hogy szép vagyok, de nem mondanám magam annak inkább ilyen átlagos. Jó tanuló vagyok. Mindenki szerint kedves, segítőkész, vicces. Nem vagyok nagyon társasági ember, de visszahúzódó se, megvan a saját társaságom. A környezetemben, már mindenkinek volt barátja vagy alakulgatott valami, nekem még a közelében sem volt.

2020. jan. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ezt akár én is kérdezhetném :D


L

2020. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj te is kezdeményezni
2020. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy állsz a szexualitással? Úgy értem, hogy azon a téren már elkezdtél érni? Szoktál önkielégíteni? Mennyire vagy rendben a saját testeddel? Szereted önmagad?


Ezek azért fontos kérdések, mert nekem pl. volt egy gyönyörű szép lány ismerősöm, aki nagyon kedves volt és intelligens, de érződött rajta, hogy rengeteg gátlása van a testével kapcsolatban. Érződött, hogy retteg a szexualitástól. Emiatt egész gimi alatt nem volt pasija. Várta a romantikus szőke herceget. Amióta érettségizett nem találkoztunk, szóval nem tudom, hogy azóta lett-e neki.


Érdemes azt is megvizsgálni, hogy nincsenek-e irreálisan nagy elvárásaid a pasik irányába. Te is a szőke herceget várod-e.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem segít valamit. :)

2020. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Én fiú vagyok,hasonlo a helyzet 😅
2020. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán volt bárki is, aki tetszett neked? Mert ha nem, akkor nem kell emiatt aggódnod. Majd csak találsz valakit, aki érdekel téged, és azok alapján, amiket leírtál, te sem lehetsz elviselhetetlen, tehát az sem okozhat majd problémát, hogy tetszél a fiúnak. Ha még nem találkoztál olyannal, aki érdekel, ne erőltesd. Nem ciki várni az igazira.
2020. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!