Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utámmn nem múló aranyér...

Szülés utámmn nem múló aranyérrel ki mit kezdett?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem hol kint van, hol nincs de szerintem ez már teljesen elmulni nem fog.

2020. szept. 12. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyér kúp+ krém. Ha nem múlik műtét.
2020. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam. En megyek orvoshoz mert ha szorulasom van vérzik is...
2020. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Használok kúpot krémet de csak ideig óráig segít... ha műtét akkor milyen? Mert férjemnek sima szikés megoldással műtöttél de azt nem szeretném mert brutál.
2020. szept. 12. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Meddig használod? Két hétig használd reggel este, akkor is ha közben elmúlik. Csináld végig a két hetet. Legalábbis nekem az orvos ezt ajanlotta. Van olyan is, hogy elkötik. Anyósomnak olyan volt, az sem kellemes, de nem szike.
2020. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Proktológus mit mondott?
2020. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszerek, kúp. Ha gázosabb, akkor leköthetik, ha még gázosabb, akkor ki is vágják. De az már nagyon csúnya aranyérnél szokott lenni, nem vágnak rögtön. Sajnos magától nem múlik el, de ha nem gyulladt, békés, akkor nem szokták bántani.


Sajnos a családban többen érintettek vagyunk, tapasztalat...

2020. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 12. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!