Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bende...

Mi a véleményetek a Bende névről? Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
Olyan nevet szeretnénk adni a fiúnknak, ami manapság ritka, de nem hangzik bután. Eddig a Bende a befutó, de egyéb ötleteket is szívesen fogadunk.

2020. szept. 22. 20:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon tettszik és ezt a nevet nem is kell becézni


Egyéb ötletek:

Kolos

Vince

Zsadány

Ambrus

Csongor

2020. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Keresztély, Szelestény, Vászoly, Vérbulcsú
2020. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik ismerősöm fia Bende mi Bendinek becézzük. A suliban is így hívják, szerintem nem tucat név. Nekem tetszik :)
2020. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kissé olyan, mintha nem lenne a névnek vége. Mintha csak egy töredék lenne. Nem tudom miért. Lehet a Bendegúz név miatt vagy mende ~ bendemonda. Másra nem tudok gondolni. Számomra fura. Nem feltétlen mondanám, hogy rossz, csak hiányérzetet kelt bennem
2020. szept. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
46%

Bendő


Amúgy a sokadik név, amit úgyis Beninek fognak becézni (Bence, Benedek, Benjámin, Benett, Bende).

2020. szept. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
A Bende pont bután hangzik. A Noellel meg a Benettel is így voltam. Bár már tucat nevek, attól még tök nevetséges. A Bende is.
2020. szept. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Én szeretem a magyar neveket, de a Bende nagyon idétlen
2020. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, elég megosztó ez a név. És láthatóan mindenki számára más hangzik jól, illetve bután. Köszönjük az eddigi ötleteket, még gondolkozunk. :)
2020. szept. 23. 07:11
 19/26 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, nekem sem tetszik. Statisztikailag nem túl gyakori ugyan, mostanában mégis elég sokfélől hallom, hogy ezt választották. Nekem is a bendő jut eszembe róla, és olyan bamba is a hangzása. A Benitől meg már a hajam hullik, és a Bende simán Beni lesz, ha nem is nektek, de játszón, oviban, suliban igen.
2020. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is fura. Olyan mintha Bencét akarna mondani csak náthás lenne :-D

És mintha 3 másik névből ollózták volna össze (végülis ez történt - Bence, Bendegúz, Benett stb). Túl sok ehhez hasonló név van, ezért ez olyan furán hangzik mintha valaki rosszul mondta volna ki.

2020. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!