Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18. szülinapjára jó ötlet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18. szülinapjára jó ötlet? Kérlek véleményezd

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal még nagyon friss ez a kapcsolat, de már rengeteg közös élményünk van és úgy érzem, hogy igazi társra leltem benne.

2 hét múlva lesz 18 éves. Arra gondoltam, hogy egy ezüst karkötőt kapna tőlem. Hord egy fehér arany nyakláncot és egy ezüst gyűrűt. Olyan ajándékot szeretnék neki venni, amiről mindig eszébe jutok.

Eddig csak ez jutott eszembe... kérlek mondjátok el, hogy Ti örülnétek-e neki, de ajándékötleteket is várok, amit Ti adtatok/ kaptatok a párotoktól.

Előre is köszönöm ha válaszolsz, legyen szép napod!

17L



2020. aug. 25. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint nem szeretem a karkötőt, pedig én is hordok láncot, gyűrűt is. Esetleg egy medál a láncra?
2020. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én is inkább egy medált javaslok, belegravíroztatva a neveteket egy szívvel mondjuk, esetleg a dátummal mikor összejöttetek.
2020. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezüst karkötőt kaptam a barátomtól az első olyan szülinapomra amikor együtt voltunk, én nagyon nagyon örültem.
2020. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

A medállal csak annyi a probléma, hogy egy fokkal vastagabb a lánc, mint az átlag. És egy pici medál furán nézne ki rajta.. pedig arra is gondoltam

2020. aug. 26. 06:36
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Véleményem szerint jobb élményt adni, mint tárgyat. Egy nyaklánc elszakadhat, el tűnhet és ha ne adj isten szétmentek, akkor ki is dobhatja. Viszont egy emlék, egy élmény örökre megmarad. Én a helyedbe csinálnék neki valami romantikusat, és utána valami kis meglepetést neki, ahol vagy kettesben vagytok, vagy buliztok. Remélem tudtam segíteni picit.☺️

2020. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!