Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben változtatok meg amikor...

Miben változtatok meg amikor anyává váltatok? Volt aki úgy érezte hogy teljesen más mint amilyen volt? Mármint belső tulajdonságokra gondolok.🤱

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal érzékenyebb lettem, nagyobb a szeretet igényem :D
2020. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Felnőttem.

Valahogy így tudnám jellemezni, előtte olyan kis nyámnyila, nem mertem embereknek nem-et mondani, mindig mindenkit előtérbe helyeztem.

Most már sokkal határozottabb vagyok, felelőségteljesebb, engem nagyon jó irányba változtatott meg az anyaság.

Ami talán állandósult, ha nem erősödött, az az aggódás, de hát ez a feladatkör ezzel jár.

2020. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Hatarozottabb lettem, konnyebben meghuzom a hatarokat, illetve a sajat duhkezelesi modszereimet is ki kellett fejlesztenem, amikben lehetoseg szerint nem orditok.
2020. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Fontossá váltam magam számára. A legfontosabbá. Mondhatjuk, hogy önző lettem. Annyira kicsinált a gyerek, és annyi hibáztatást, támadást kaptam miatta (holott mint kiderült, nem én bsztam el), hogy elkezdtem minden kapacitásomat arra fordítani, hogy védjem magam, kíméljem magam, mindent úgy alakítsak, ahogy nekem komfortos, és hogy minimálisnál több energiabefektetéssel ne járjon. Persze kapok ezért is a pofámra vastagon, de ez van... Senkinek a világon nem számít az én hogylétem, csak nekem. Mindenki más simán elnézné, hogy kínlódok, hogy elszáradok, elsorvadok a sok küzdelemben, és hajtana, hogy még többet, még jobban, még nagyobb mértékben áldozzam fel magam, még kevesebb szükségletemet akarjam, hogy kielégüljön stb. Hát neeem. Számomra én vagyok, lettem az első. És már tudom, hogy mindig, egész kicsi gyerekként is így kellett volna lennie.
2020. szept. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!