Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek az első gyerek születés...

Akinek az első gyerek születése után megromlott a kapcsolata az anyósával, a második gyereknél tovább romlott?

Figyelt kérdés
Az első születése után mindenbe bele akart szólni, teljesen megbolondult, hirtelen a ráktól elkezdve mindenféle betegsége lett (nem lett, csak beképzelte), folyamatosan panaszkodik, stb. Évekig tartott, mire beállt egy tűrhető szint. Most terhes vagyok a másodikkal, és csak tűnődöm, vajon újra meg fog bolondulni vagy marad ez a szint. 😂 Nálatok hogy alakult?
2020. szept. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bár segíteni nem tudok és nem is pont ez a kérdés (de jól esik kiírni magamból). Nálunk az "Anyósom" (nem vagyunk házasok) Mindenbe is beleszól és már idén elkezdte hajtogatni milyen jó lenne neki egy unoka de csak is lány....hát babát tervezünk, de ha nem lesz lány nem tudom mi lesz utálni fogja? 🤦
2020. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben én sem tudok hozzászólni,egy fiam van,de nekünk is megromlott a kapcsolat szülés után. Februárban született,aztán bejött a koronavírus őrület. Megkértük,egy darabig senki ne jöjjön,ne puszilgassa. Mindenki megértette,ő nem.. Na meg a mindenbe beleszólás.. Ő nem így csinálta,meg nem így kéne,bla bla bla. Mondta,vesz egy kismotort a fiamnak,mondtuk,hogy ne,mert mi akarjuk megvenni majd neki,már kinéztük. Persze vett neki. Szóval én csak annyit tudok mondani,kitartás :D
2020. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos ilyen anyósbetegség,hogy mindent IS jobban tudnak. De nem tudom mire alapozzák. Van belőle 5ös diplomájuk vagy mi? Az h a gyereke túlélte a gyerekkort még nem biztos h mindent jól csinált. Vagy azt gondolják egyformák a babák és ahogy ő csinálta az jó mindenkinek? Nálunk a férjem helyre tette párszor,mostmár nincs gond. Én is szeretnék második babát, talán már nem lesz ez a túlbuzgóság mint az elsőnél,de azt tudom h minél később akarom elmomdani a családnak ha sikerül, h legyen egy kis nyugtom.
2020. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom mikor a fiam megszületett még mutatott némi érdeklődést, aztán egyre koptak a látogatások. Egy idő után már csak akkor írt rá a férjemre ha épp kellett neki vmi. Január óta nem találkoztunk, akkor se rajta múlt. A lányom 4 hónapos, kaptam egy SMS-t hogy gratulál és pont. Nem tudom melyik a jobb ez vagy ha mindenbe bele akar dumálni, de legalább ott van.
2020. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!