Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált Anyukák! Ti beleegyezné...

Elvált Anyukák! Ti beleegyeznétek abba hogy a gyerek nagymamája vagy más rokon megy a gyerekért a láthatáskor ha annyira megromlott a kapcsolat az exxel?

Figyelt kérdés
Természetesen a gyerek az apjával lenne a láthatáskor, csak nem ő menne a gyerekért meg nem ő vinné vissza, mivel abból csak a vita lenne
2020. jún. 7. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Persze, de ez hosszú távon nem tartható, a szülők kénytelenek kommunikálni egyébként is (a láthatáson kívüli dolgokról) egymással.
2020. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ami fontos azt meg lehet beszélni telefonon is
2020. jún. 7. 15:10
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez függ a gyerek korától, a rokon megbízhatóságától, stb. A gyerek biztonsága az első.
2020. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Természetesen megbízható rokonokról van szó, akiknek egyébként már odaadta az anyuka a gyereket nem egyszer és normális a viszonyuk. Igazából az a kérdés mennyire normális hogy az Anya ragaszkodik hozzá hogy csak az Apának adja oda, de ha ő megy oda akkor kihasználja hogy vitatkozhasson vele
2020. jún. 7. 16:17
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egy vitához minimum 2 ember kell. Ha nem állsz bele, nem lesz vita.

Odamész, a gyereket átveszed a kapuban, nem reagálsz semmire és szevasz!

2020. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem is lehet megtiltani jogilag.

Amúgy, ha vitáznátok akjor tényleg ez a legjobb nem kell a gyerek elött...

2020. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Jogilag meglehet tiltani h mas menjen a gyerekert vagy hozza. A lathatas az apa es a gyerek kozott van!


En szemely szerint nem adnam oda. Mondjuk 270km laknak szal kivitelezhetetlen lenne.

2020. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Tévedsz utolsó, nem lehet, max nyomós indokkal eltiltani valakitől a gyereket.

Nálunk is bepróbálkozott ezzel anyuka, hogy nem akarta nekem odaadni a gyereket, mikor apuka dolgozott és később végzett.

Tudod mi történt? Kiröhögte a bíró anyukát, pedig én 'csak' egy második feleség vagyok, nem pedig egy nagymama.

2020. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem tiltod el ezzel az apatol. Csak nem adod oda masnak a gyereket. Az apa es a gyerek kozott van a lathatas szal az apa emelje fel a feneket es menjen a gyerekert el.

Jogilag nem vagy koteles egy kozvetitonek atadni a gyereket.

Szoval nyugodtan pontozz le de ez az igazsag. Leven en direkt rakerdeztem erre 2 eve mikor valtam.

2020. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Jó hülyeséget mondtak neked.

Ha apuka akadályoztatva van, akkor oda kell adja pl. nagyinak de feleségnek is.

Szóval pontozgass bátran, ha ez a fixációd, attól még nincs igazad. ;)

Ezzel mi 'nyertünk' már bíróságon.

2020. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!