Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hamarosan be kellene feküdnöm a kórházba terminus túllépés miatt, napi szinten vannak vizsgálataim, viszont tegnap óta száraz köhögésem van illetve romlott a szaglásom. Ha ezeket elmondom, márpedig gondolom el kell, akkor befektetnek ugyan úgy? Illetve a napi vizsgálatokat hogyan végeznék el? Hamarosan töltöm a 41.hetet. Válaszokat előre is köszönöm. A "mi honnan tudjuk" illetve a "kérdezd meg" válaszok nem érdekelnek..Eddig azt hittem elmúlnak a tünetek.
2020. szept. 28. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen kérj a háziorvosodtól egy covid tesztet és a nődokit is hívd fel. Lehet, hogy máshova fognak vinni.
2020. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnak egy koronavirus tesztet és ha pozitív akkor a kijelölt kórházba kell menned.
2020. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván teszt nélkül nem fektetnek be egy rakás kismama és kisbaba mellé, valószínű el fognak különíteni. De amúgy a szaglás nem tudom mennyire releváns. Nekem szules előtt már úgy fel volt dagadva a nyálkahártyám, hogy semmi szaglasom nem volt. Alig vártam, hogy megszuljek. Jobbulást.
2020. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!