Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy anyukának milyen ruhát...

Egy anyukának milyen ruhát szokás hordania? Pl. szűk piros ruha magassarkúval már nem fér bele?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az fér bele, amit te jónak gondolsz.
2020. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyílván bele fér, de gondolom nem az oviba indulnál a gyerekért egy ilyen szettben
2020. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne férne bele?

Oszt'mi van ha az oviban is ebben megy? Kinek mi köze hozzá? :)

2020. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az infó tanárnőm hordott térd fölötti, szűk ruhákat magassarkú cipőkkel. 50+-os volt, de dekoratív és jól is állt neki.


Szerintem amíg jól áll az anyukának a viselt ruha és benne nem lesz röhejes, addig húzzon a sportruhától a szűk ruháig bármit.

2020. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Addig vedd fel amíg tudod. Majd amikor játszóra kell járni, meg szaladni a gyerek után, nem ilyenben fogsz illegni 😂😂
2020. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Amilyet szeretnél.

Magassarkú cipőre én nemrég szoktam vissza, szülés előtt-után nem hordtam gyakran de sokan ekkor is felveszik, mindenki maga tudja mi a jó. De miért ne lehetne? Szűk piros ruha nyilván alkatfüggő elsősorban, jelentős túlsúllyal nyilván nem a szűk a legjobb választás de jó alakkal miért ne?

2020. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk a Tescoban szombaton bevásárláskor elég fura lenne. Vagy mondjuk erdei setahoz. De szilveszteri/szulinapi bulira miért ne?
2020. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy érzed. Nekem, így nem-anyukaként is kínzás lenne egy szűk ruha, magassarkú kombó, mert tornacipős, farmeres csaj vagyok:D

De ha te jobban érzed magad csinosan, hát szíved joga! Akinek meg arra van ereje, hogy a hátad mögött fröcsögjön, annak úgyis van elég baja:D

2020. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Barmit felvehetsz. Anyukája a gyermekednnek vagy. Ettől még sok szerepben vagy ami nem, anyukás.. :)
2020. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Amihez kedve van.
2020. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!