Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a pasi magassarkúba jár dolgozni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 14. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
'Special snowflake'. Amugy nyilvan egy nimand, onerobol nem jutna semmire, kitalalta ezt a hudeegyedi magassarkuzast hogy ot ez de mennnnnnyire inspiralja es erosse teszi, a sok hulye meg beszopja es hirt csinal belole meg ajnarozza a batorsagaert. Publicity stunt, ha jobban tetszik.
2018. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Elég vicces ez így öltönnyel. 70es évek, glam rock, oké, szeretjük. De eeeeez....visítok. :'D Mondjuk nekem aztán mindegy, biztos felfigyelnék rá, de totál magánügy, ki mit hord.
2018. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenben csak nőiesen lehet járni, ami engem zavarna.
2018. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az ő dolga
2018. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
szexi :)
2018. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Én is ma futottam bele ebben a videóba, erre most meg itt olvasok róla...


Arra én is kíváncsi lennék, mások mit gondolnak: rólam!!!


Ugyanis én is magassarkúban mászkálok a munkahelyemen. Ja, én férfi vagyok :) Nem meleg, egyszerűen csak én is a férfiaknak azon - amúgy elég népes - táborába tartozom, akik szeretnek magassarkút viselni, de én vettem is a bátorságom és én úgy is mászkálok, főképp az irodában, és néha, esténként odahaza az utcákon is... Jó, azt hozzá kell tennem, hogy nem az Orbánisztánhoz tartozó Illiberáliában csinálom ezt... :D


Rengeteg kolléga és kolléganő fejezte már ki a véleményét felém, többnyire pozitívan. aki negatív volt, az nem is ismer. Aki ismer és napi szinten velem dolgozik, már észre sem veszi. Ez kéne, hogy ezen átessünk. Ha már "normálisnak", megszokottnak számít, már rendben is van. Ja, azért azt többen elmondták, hogy elsőre sokk volt nekik, de aztán megszokták. Dicsérték a cipőimet és a járásomat. Igen, amúgy magabiztosabbá és bátrabbá tesz, ezt tanúsítom...

2018. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

Mivel a nők is sokmindent lenyúltak a férfi ruhatárból így azt mondom most rajtunk a sor hogy viszonozzuk!

Amúgy elegáns és végre egyedi viselet ,mert minden pasi laposba van az már unalmas.

Öltönnyel meg úgy néz ki mint egy irodai nő aki persze lenyúlta az öltönyt tőlünk csak kosztümnek hívják...


Meghát nem egészséges a lapossarok állandóan.

2018. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Istenem, ha az irigység és az önzőség fájna, te már rég halott lennél barátom.


Mindenki azt, hord, amit akar, ha ezzel nem sért másokat. Te viszont kapva kapsz az alkalmon, hogy másokra vádaskodj, irigykedj, és csak magadra gondolsz.


Nem is tudod miről beszélsz. Az öltözékek azért alakultak ki úgy, ahogy, mert a férfiak dolgozhattak, aktív hobbikat űzhettek, erre volt alkalmas öltözetük. A nők pedig otthon ültek, és nem csinálhattak kb semmit. Ehhez volt megfelelő öltözet a szoknya és a topán. Amint több joguk lett a nőknek, és megtehették ugyanazt, amit a férfiak, kialakult a munkához, sporthoz, stb alkalmas öltözetek női változata. Mi a gond ezzel? Mintha mi lennénk a gonoszak, hogy merészelünk nem sanyargatni magunkat az alkalmatlan öltözetekkel? Hogy merészelünk nem magassarkúban futni? Semmit nem vettünk el a férfiaktól. És ezt minden épelméjű így gondolja. Csak az önző kukik nem hajlandók megosztozni.


Ezek után a férfiak magassarkúja és szoknyája akkor lenne logikus, és jogos ha mondjuk az "úrihölgységet" választanák hivatásul.


Egy szóval: Meggondolatlan, buta, logikátlan és nevetséges a kampányod, kedves előző.

2018. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Íme egy sértődött femina aki azt gondolja hogy csak nekik jár minden ruha viselése és a fiuk csak a megkövetelt ,elvárt unalmas és persze nekik lehet kényelmetlen viselet mert hát ők férfiak ezért maradjunk szürkék.

Mi a helyzet a harisnyával, a csizmával a kalappal és mint tudjuk a magassarkú is fèrfi viselet volt úgy mint a harisnya a csizma szintén és érdekes ezek a ruhadarabok is a nők munkavégzését segítik elő a kalappal együtt?

Vagy épp a leggings ami ugye biztos kényelmetlen feszengő ruhadarab azért van minden nőn szinte, de a pasik csak a rideg farmerba férfiasak ugye? Nekik nem jár a kényelmes praktikus öltözet mint pl. A harisnya télen a nadrág alatt.

Vitatkozhatunk nyugodtan,de nem neked van igazad.

2018. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Te még szöveget értelmezni sem tudsz. Leírtam: mindenki azt hord, amit akar. Engem mindössze a mérhetetlen gyerekes irigységed, önzőséged, és "dumálunk anélkül, hogy gondolkodnánk" stílusod zavar. Meg az, hogy több felhasználóról próbálod osztani itt az észt (sikertelenül), és próbálsz értelmetlen dolgokat bizonygatni. Kicsit már sok vagy. Nem hiszem el, hogy neked ennyi szabadidőd van. Itt éled az életed?

Viselj, amit akarsz, de senkit nem érdekel a nonszensz propagandád.


És ha már a sértődöttségről beszélünk, a sértődött embernek TE vagy a mintapéldája. De ha nem tűnik fel, olvasd csak el a saját dumád. :)

2018. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!