Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon introvertált, zárkózott személyiséggel lett anyuka? Ez változott-e valamennyit a baba születése után?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Én szerintem azért lettem introvertált mert fiatalon szültem, 19 voltam.Egy kisvárosban ahol mindenki ismert mindenkit,elég sokan beszoltak,lenéztek,vagy éppen átnéztek rajtam.Ráadásul sokkal fiatalabbnak nézek néztem ki, szóval..Már nincs kedvem se barátkozni, se beszélni senkivel.Amit elkell intézni elintezem,ha olyan van beszélgetek is szülőin, de nagyon megválogatom hogy kivel.Egyedül dolgozom, hál istennek!
2020. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív irányba nem változott, de nem is bánom.
2020. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott.
2020. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ettől függ.
2020. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!