Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett mennyi időd...

Kisbaba mellett mennyi időd marad olvasni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg... Amíg újszülött volt, éjjel-nappal cicin, közben nagyon sok időm volt. Mióta nagyobb, jön-megy, dumál, azóta csak akkor, amikor alszik. Mondjuk én azt az időt elütöm inkább sorozatnézéssel meg netezéssel, de éppenséggel olvasással is tölthetném
2020. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én fiam nagyon keveset alszik nap közben az első perctől. Mikor átállt nappal 1 alvásra (10 hó) akkor akadt időm nappal is olvasni

Este altatás után tudtam már 4 hónapos korában is, ha maradt még energiám.

2020. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szoptatás közben min.30percet tudok olvasni, meg miután este letettem. Napközbeni alváskor más csinálok.
2020. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Időm, az végülis lenne napi akár 1-2 óra is, de ha belekezdek az olvasásba, 5 perc után automatikusan bealszok.Ülve is.
2020. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első gyerekem féléves koraig annyit olvastam... Nagyon élveztem. Mostmár nem nagyon merek belekezdeni konyvekbe mert olyan rossz mikor a fő sodrasnal le kell tenni :D este meg én is elalszom ha az ágyban olvasok.
2020. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!