Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazuk van a rokonoknak?

Igazuk van a rokonoknak?

Figyelt kérdés
A fiam decemberben lesz 3 éves. Felvették szeptembertől oviba, mert volt hely és érett is rá. A 7 hónapos kishúgával viszont itthon vagyok. A rokonok és ismerősök teljesen kiakadtak, hogy lepasszoltam a gyereket, hiszen hivatalosan nem óvodaköteles, tehát még maradhattam volna itthon vele 1 évet. Azzal jönnek, hogy a 3 évet végig itthon kellett volna maradnom vele, a 2 év 8 hónap helyett. Én viszont úgy érzem, hogy kellett már neki a társaság és túlzásnak érzem, hogy majdnem 4 évesen kezdje jövőre az ovit. Egyébként csak fél napot van bent és szeret járni.
2020. okt. 16. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2020. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van igazuk. Ne is foglalkozz velük.
2020. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzi magát a többi gyerek között, akkor nem értem a problémát. Kárognak mert nincs jobb dolguk.
2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi közük hozzá?
2020. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad
2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan bölcsődébe adják a nagyobb gyereket, pedig az nem kötelező. Mindenki maga tudja, érzi hogyan jó neki. Ne foglalkozz velük, hiszen amúgy is óvodás lenne, most ez a pár hónap nem oszt, nem szoroz.
2020. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Te gyereked. Te ismered, te tudod mi a,jó neki. Kedvesen köszönd meg a tanácsokat, majd tégy belátásod szerint. Mindig lesz olyan dolog, ami nem tetszik vlkinek.
2020. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki a szülői a kisfiúnak? Te vagy ők? Ki látja, tudja, érzi jobban mire van szüksége a gyermekednek?

Ezt tessék feltenni nekik is nyugodtan. Amúgy meg.. Engedd el.


Kisebbikem 2.5 évesen kezdte most az ovit. Decemberre érkezik a 3. húgi. Eszem ágában nem volt itthon tartani mikor ovi érett. Az ovi meg amúgy is örül mert egy picike ovi kevés gyerekkel.

Imádja a nővérét a gyerekeket,jót tesz neki a közösség a sok élmény az új tapasztalat.

2020. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük az életetekhez, és innentől kezdve zárd is ki őket a dolgaitokból.
2020. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen környezetben, családi légkörben élsz, ahol minden rokon, ismerős kiad azon hogy te a saját gyerekedet mikor adod oviba?? Honnan veszik a bátorságot ebbe beleszólni?
2020. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!